asti todella huonossa hapessa ja olen siitä lähtien ollut masentunut ja todella rikki! Nyt todella toivon ettei stalkkeri enää koskaan lähesty minua! Ettekä enää koskaan yritä tyrkyttää häntä minun ystäväkseni ja epäilen, ettei hänelle riittäisi pelkkä ystävyys kanssani! Ja kaikki hänessä muistuttaa aina elämäni rankimmista vuosista ja niistä vastenmielisistä yllättävistä kohtaamisista! En ole koskaan ollut mitenkään otettu siitä, että hän olisi halunnut tutustua minuun ja minulla ei kaiken hänestä kokemani takia, ole minkäänlaisia hyviä tunteita häntä kohtaan! Hänessä on jotain sellaista mikä saa minut voimaan pahoin! Ei kukaan halua olla tekemisissä sellaisen ihmisen kanssa ja kun tiedän hänen luonteensa sekin vielä!!
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
Heti kun puolet korvauksista maksettu alan etsiä tosissani ikäistäni ystävää! Se tuo toivoa elämääni ja olen varma, että alan voida paremmin! Kun vierellä kävelee ihminen, joka ei vaadi mitään!
- Anonyymi00002
Ymmärrän!!! Jos olen sulle noin vaikea tunne sinulle on se ikävää. Se mun ex oli ihan kiva, vaikka vanhempi oli. On ihan hyväksyttävää, että hän oli vanhempi. Ei siinä mitään noloa ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681036
- 60832
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46663
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77606- 62599
- 28575
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35575Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569