Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pulska typy

Tähän vois ilmoittautua ne jotka tykkää oikeesti isoista naisista ja kertokaa myös miksi.
Mul ei oo koskaan ollu ongelmaa saada miestä vaikka paino on hyvinkin kolmella numerolla kirjoitettava.
12220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Itse pidän ja muhkeat muodot on mieleeni.

1Äänestä

Siis todellakin kurvit on mieleen! Niistä on aivan upea ottaa kiinni kun antaa rytmiä takaapäin 😉

Alkoi oikein seisomaan ajatuksesta!

1Äänestä
  • Oih 🩷 Täällä liukkaan kelin varoitus.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Oih 🩷 Täällä liukkaan kelin varoitus.

    Johan, niinkö? Jos vähän vaan kokeilen että kuinka liukasta oikein on..

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Oih 🩷 Täällä liukkaan kelin varoitus.

    Niin kyllä muhkee kiva on. Täyteläiset rinnat ja pylly. Nittä on mukava kiusata ennen kuin työntyy turvonneiden huulien väliin joko takaa tai päältä

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Niin kyllä muhkee kiva on. Täyteläiset rinnat ja pylly. Nittä on mukava kiusata ennen kuin työntyy turvonneiden huulien väliin joko takaa tai päältä

    Terveisin 50 mies

    Äänestä

Mun sormet pyörisi ensin huulilla ja hiljalleen liukuisi sun sisääsi, sä olet kyllä niin märkänä mulle. Mun on pakko maistaa mun sormia..

Äänestä

Pidän muodokkaista naisista. Naisen paino ei ole koskaan ollut itselle mikään este nautinnolliseen seksiin.

Pidän muodokkaasta ja muhkeasta pyllystä. Siitä kun on jotain mistä ottaa kiinni. Tykkåån enemmän isommasta lantiosta kuin isoista rinnoista. Tykkään katsella kun iso pylly keikkuu kävellessä. Saa olla muotoja muuallakin hyvä ottaa kiinni tyyliin minä vien ja sinä vikiset.

Enbosaa sanoa tarkemmin. Toki siisti ulkonäkö yms. Vaikuttaa asiaan myös.

Äänestä
  • Lisäksi on kiimasta kun nainen on selällän ja liikutella kalua muhkeidennpakaroiden välissä

    Äänestä

ihana kun kunnon perse naisella iso ja hyllyvä. mukava olisi takaapäin paneskella. löytyisipä kuopiosta

Äänestä

Juuri tälläistä olen hakenut. Asun pirkanmaalla haluaisin tutustua isoon naiseen

Äänestä

Isommilla naisilla on usein suuri pylly ja rinnat. Etenkin isoja rintoja rakastan. Pehmeys muuallakin sytyttää, mutta ai että kun on oikeasti suuret kurvit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tähän vois ilmoittautua ne jotka tykkää oikeesti isoista naisista ja kertokaa myös miksi.
Mul ei oo koskaan ollu ongelmaa saada miestä vaikka paino on hyvinkin kolmella numerolla kirjoitettava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu