Oletko selvitellyt

Mun historiaa jostain?
29418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Kuka kysyy?

1Äänestä

Ei mun tartte 🤣 🫵🏻

1Äänestä
  • Niin tilasin just lokutiedot

    Äänestä

K u s I n e n huijari.

Äänestä
  • A v a i n a a s i a k k u u s p ä l i k k ö.

    Äänestä

en mä enää ajattele sua tai siis sen verran että paljastat mahlailu juttus ja sit ku kaikki siellä päässä ok ootte kuherruskauesta selvinny ja etelänlomista ni otatte vastuun skideist. vasta sit mul tulee rauha lähtee en mä ennen sitävoi. pitää varmistaa et kaikki on niinku kuuluu

Äänestä

Ihan helvetisti. Susta on kaikki kadonnut nainen

Äänestä
  • Hyvällä vai pahalla kadonnut kaikki?

    Äänestä

  • Muisti kyllä palauttaa metrilakuttain.

    Äänestä

En. Olen ihan normaali ihminen, joka kunnioittaa muiden rajoja, enkä esim sosiaalisesti vmmainen jeppe matkalla rakkauteen

3Äänestä

mun tehtävä oli lisääntyä ja poistua. teidän tehtäväks jätän kasvatuksen❤️‍🩹

Äänestä
  • WC123-hui Jarina kasvattelet vaa omia pökäleitäs. -sivu

    Äänestä

En. Sen sinä kerrot itse sitten joskus, ehkä.

1Äänestä

Sukukirjasi on luettu kyllä.

Äänestä
  • Löytyikö kiinnostavaa tietoa? 🤺

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Löytyikö kiinnostavaa tietoa? 🤺

    Kyllä. Esiesiesiisien mennyisyy muumioninjoina tiedossa.

    Äänestä

Alibista.

Äänestä

En ole someajan kasvatti.

Äänestä

jos ei kiinnostakaan hirviömä'isesti tutkia jonkin toisen historiaa Hysteriaa.

hirviömäisyys on hyvä adjektiivi

Äänestä

Enpä kyllä pahemmin, enkä muualta kuin täältä palstalta.

Äänestä

Kyllä olen, jostain.😘

Äänestä

No enpä ole viitsinyt. Pare olisi kun ei tietäisi enempää, mitä toinen on itse itsestään kertonut.

Äänestä

Mun yksi kulmahammas muotouuu aina oikeinpäin kun olen jäljillä. Nyt se on taas hyvällä mallilla.

Äänestä
  • Ai. Ficorassa se peilautu nii, että ensin piipitit keskenkaiken ja sitte olitki monta kuukautta vaa jäljessä. -Itälahti

    Äänestä

olen Tn historian.Helppo sen uhrit otti yhteyttä.

Äänestä

Kuka kenen mä kaivan jokaisen historian näiden oman mielensopukoista senkin historian jota eivät edes itse muista

Äänestä

Historia-lehden uusimmasta numerosta luin.

Äänestä

Tottakai selvitän aina kaikki mahdolliset ja julkiset kanavat 🤣

Äänestä

Olen selvittänyt miehen menneisyyttä. Tiedän ex.vaimon nimen ja lasten nimet. Ex. vaimolla oli aiemmin FB auki kaikille, nyt on sentään tajunnut muokata asetuksia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mun historiaa jostain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu