tai tilanneet?
mitä kaikkea olette toivoneet demoneilta
Anonyymi-ap
14132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Just tilasin meikkivoiteen ja ripsivärin.
miksi et mennyt kauppaan tai etkö osaaa meikata itse?
No lähin kaupunki n. 40 km päässä jossa ehkä vois olla sellaista mitä juuri haluasin netistä saan halvamalla kuin perus kaupasta. Inhoan kaupassa käymistä. En mulla oma meikkaaja.
täällä jo tulleita asioita, jonkun tappamista, oman lapsen, toisen hulluutta, konkursseja, hyviä unia, rahaa, jonkun puolison. sitten on myös mustaa noituutta, millä voi manata ihmisiä.
Palstalaiset ainaki pistohiekkaa. -sivu
Demareilta tilasin vappusatasen. Mutta sainkin avustaa etelän maita ja kelamatuja kymmenillä tuhansilla euroilla.
kahden narsistin tuhon
Toivottavasti sitte edes sinä ja sivupersoonas.
Menikö ihon alle? Sivusta
kkoska ne on yrittäneen tuhota mua jo reilut 10 vuotta.
Yllättävänkin moni olos valmis myymään sielunsa paholaiselle jopa tonnista
Aina kans halunnu tonnin mikä menee noin viikossa ja josta seuraa vuosien jännäripuli ja kymmenet kepulikonstit ja ihan turhaa työtä sekin. Oon kato hedo nisti
Ei paholaisessa mitään huonoa ole. Vaihtelua pelkän jumalan palvomisen vastapainoksi
Meikkilaukun ja uudet sukat