Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MIEHET!

Kertokaa miehet kumpi on mielestänne parempi:
Ajeltu vai Ei ajeltu...vaiko millainen?
Kiitos!
196430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ajeltu ehdottomasti jo pelkästään suuseksiä ajatellen. Itse suosin sellaista missä kaikki karvat on ajeltu alhaalta mutta häpykummulle jätetty vähän, esim sormen levyinen kaistale ;-)

Äänestä
  • mutta vain siinä tapauksessa jos hän on nainen.

    Veit jalat suusta!

    Äänestä

  • Kloori kirjoitti:

    mutta vain siinä tapauksessa jos hän on nainen.

    Veit jalat suusta!

    vastasi, alhaalta ajeltu ja häpisten päälle ajamaton tai siistitty siivu ;)

    Äänestä

jos naisella on karvanen mirri se saa mut kiihottumaan. en tiedä miksi.

Äänestä

...että jokainen saa tykätä ihan mistä haluaa.

Oma mielipiteeni on että naisella parasta ja näteintä on täysposliini. Vähenee epämiellyttävät tuoksut ja suuseksi "maistuu paremmalta". Itse ajelen pussit paljaaksi ja siistin karvat muualta.

Äänestä
  • aahh... saa ihan veteläksi kun näkee posliinin.. Ei voi muuta sanoa, kuin että se on kiihoittavinta mitä on nähty!

    Äänestä

Ajeltu tietenki! Se on ihan takuu asia!

Äänestä

Puoliposliini ehdottomasti , koska siinä yhdistyvät pillun kauneus ja nuolemisen ihanuus .
ps. naisen toiveen mukainen karvojen poisto miehillä on mitä toivottavinta , molemmilla suuseksi on sen jälkeen nautinnollisempaa .

Äänestä

Täysposliini on paras. Sitä on IHANA nuolla ja lipoa kostealla kielelllä, mutta naiset muistakaa, että pepun nuoleminen vaatii peseytymistä päivittäin. Puhdas pillu maistuu todella hyvälle, mutta epäpuhdas peppu maistuu paskalle, molempia on ihana nuolla, kun ne vain on puhtaat.

Äänestä

ajeltu, kun pitän suuseksistä ;)
onko sulla jokun ongelma-asiassa...riippuu että pidätkö sinä kielestä vai et(?)

Äänestä

Tyttöystävällä on rehottavat mummo-pillukarvat ja ei suostu ajamaan, kun kuulemma rupee kutiseen. Suuseksisiä tykkään antaa kuitenki ja parempi jos ei oo pesty pimppi/perse, jos ei menkat oo.

Äänestä

Pieni vauhtiraita on kaikkein paras, täysin karvaton on liian nuoren näköinen ja pehko on vain mielestäni ruma. Eli vauhtiraita

Äänestä

siistitty on paras. Suosikkini on kiitorata, koska käytän sitä aika usein siistiessäni omaa peniskarvoitustani.

Äänestä

Koko posliini

Äänestä

Kyl mun mielestä aikuisella naisella pitää olla pimpinkarvoja, tosin jos on runsas kasvusto niin sen siistiminen aika ajoin ei ole pahitteeksi.

Et kyl sellanen mallia "kiitoratakin" yhdistettynä karvattomiin huuliin ihan kivannaköinen on. Muttei mua tosiaan paljoo kiihota täysin kalju, tulee liikaa mieleen pikkutytöt.

Ja mikäs sen hienompaa on kun vielä seuraavanakin päivänä nyppiä hampaittensa välistä pillunkarvoja, tietää ainakin mitä on naisensa kans harrastanu!

Äänestä

Siisti "kiitorata" on parhain.
Sopii jotensakkin parhaiten vaimolleni.

Äänestä

mikä sen kiihottavampaa katseltavaa onkaan. kun alaston nainen karvakolmiolla höystettynä. pliis ei niitä tulehtuneita näppyjä. kuvottavaa.karvainen sen olla pittää!!

Äänestä

tottakai kypsällä naisella täytyy olla karvakolmio. karvatonta nuoltaessa väistämättä tulee mieleen ekaluokkalainen tyttölapsi. naiset pliis antakaa karvakolmionne kasvaa olette silleen paljon haluttaviampia.

Äänestä

Mitä vähemmän karvoja sen parempi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenny kirjoitti:

Kertokaa miehet kumpi on mielestänne parempi:
Ajeltu vai Ei ajeltu...vaiko millainen?
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu