😅
Mies on velkaa suudelman!
Anonyymi-ap
16263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Menee kohta perintään...
Näin suurtyöttömyyden aikana, kaikki mikä voi tuntua kalliilta ei houkuttele? Kulut minimiin ja riskikartoitukset aktiivitilaan. Talous kuntoon ennen riskinottoa. Sivusta.
Mutta se voi sulaa taskussa.
cum kiss
🤣🤣
Suudelma on liian hapokasta, ehkä pusu pokselle
Tottakai suutelemista pitää harjoitella dedikoidusti siihen asiaan täysin vihkiytyen, ei savuisessa kapakassa, jossa lännen miehet ampuvat oluttuoppeja juovuspäissään ja naiset päästävät pahimmat paineensa kesämekoissaan lännen miesten saappailla.
Harjoittele omaan kämmenselkään suutelua? Ja kun kämmenselässä tuntuu hyvältä niin olet valmis suutelemaan naista? kun koet, Wau- efektin, tuntuipa hyvältä kämmenselässä niin nainen on myyty sen jälkeen ;-)
Saat ensin suudelman, vähän myöhemmin kosteita kielareita🫶🏻🥰😘
No johan pomppas, siis kuullostaa hyvältä 🫶
Kosteuden yhdistän syksyyn, ilmeisesti oli tarkoitettu piiloviestintänä?
Ihanuus M nainen voi tulla lunastaan suudelman vaikka heti
Käskystä! 🫡😘
Ai. Pynnönen pusuloittaa? -sivu
Marianne putkinotkahtais ku Lilja Laaksossa.
Luin että mies on velkaantunut