Mikä sen tekee ettet

Tahdo pystyä päästä tunteistasi eroon minuun liittyen?
22235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

En ole ottanu yhteyttä kehenkään vanhaan

Äänestä

Tehtailetko sä aloituksia toisen palstan kommenteista? Ootko töissä täällä?

1Äänestä
  • Tehtaillee. Onneton luulee, että kaikki viestit on hälle.

    1Äänestä

Mistä ap tietää kenenkään tunteista eroon pääsemisistä? 🤔

4Äänestä
  • Täällä on nyt sellainen naapuri palsta ap.stalkkeri rolli se mimmi on ihan rollin näkönenkin. Yhtä.ruma ja likanen hiuspuoli. Tosi oantava

    Äänestä

Todellisuuspakoinen luonne

Äänestä
  • Skitso se on huutaa ja itkee ja juttelee jollekkin

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Skitso se on huutaa ja itkee ja juttelee jollekkin

    Tarkoitin itseäni. En ole skitso.

    Äänestä

Vastasin tuonne toiseen aloitukseen. Mutta jos haluat, että ihan raatorehellisesti kerron, miksi roikun täällä palstalla, niin tässä tulee: Olen vieläkin niin rakastunut siihen toiseen. En ole missään yhteyksissä häneen enkä kuule mistään miten hänellä menee. Paitsi välillä sinulta täällä palstalla. Janoan niitä tiedonmurusia kun ei ole muutakaan. Pitäisi pystyä päästämään irti, kun päätin, että on parempi kaikille osapuolille etsiä joku uusi, mutta tämä on ihan h*lvetin vaikeaa. Ja kaipa jossain syvällä sisimmässäni toivon, että ns. antaisit siunauksesi näille tunteille, mutta sitä ei taida tapahtua ja olisi epäreilua pyytääkään. Aikaa on kulunut jo niin paljon, että tässä ajassa olisi jo pitänyt unohtaa. Mutta palsta ylläpitää muistoja ja tunnetta vanhoista ajoista. Hänellä on sentään se luksus, että ei ole koskaan eksynyt tälle kirotulle palstalle, niin unohtaakin nopeammin ja pääsee eteenpäin. Toivottavasti teillä edes on paremmat välit nykyään.

Äänestä
  • Kieroile lisää

    Äänestä

  • Mene vaan vatkuttamaan kikuliasi vaikka ihan kenelle vaan. Oot historiaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kieroile lisää

    Ymmärrän että olet vihainen. Sinulla on syytäkin olla. Olen ollut itsekäs.

    Äänestä

Sinun ääni, kulta❤️😘

Äänestä

Niinpä🤔

Äänestä

Kaikki vaan muistuttaa sinusta.

Äänestä
  • Kuten?

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Kuten?

    Tuo kiikkutuoli heiluu ees taas niinkuin sinäkin. Ja lamppu yhtä kirkas kuin älysivalo. Kahvinkeitin pörisee kuin sinä aamuyöstä.

    2Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tuo kiikkutuoli heiluu ees taas niinkuin sinäkin. Ja lamppu yhtä kirkas kuin älysivalo. Kahvinkeitin pörisee kuin sinä aamuyöstä.

    🤣🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tuo kiikkutuoli heiluu ees taas niinkuin sinäkin. Ja lamppu yhtä kirkas kuin älysivalo. Kahvinkeitin pörisee kuin sinä aamuyöstä.

    En pärise

    Äänestä

Niin en tiedä, se yhteys, lämpö ja onni oli niin vahvaa. Tunnetko sinä mitäänua kohtaan?

Äänestä
  • Mustista ainakin

    Äänestä

Hän on vaan aivan ihana nainen. Mukava, älykäs, hauska, kaunis ja kiinnostunut niin monista samoista asioista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tahdo pystyä päästä tunteistasi eroon minuun liittyen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu