Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluisitko katsella?

Hei sinä kiimainen farkkupeppu tai mianrityttö, haluisitko katsella kun todella hyvännäköinen ja urheilijakroppainen mies tyydyttää itseänsä...? Ajatteline tehdä sitä tänään luonnon helmassa..:)!
12985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Varmaan kukaan haluaa itserakkaan teinin pikkuhepin heilutusta tulla kattoon. Eiks äiti anna runkata kotona kun täytyy mennä luontoon. Pönttö. Mä luulen että urheilullista sussa on nyrkki jolla joudut vispaan kun naista et saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr. hard kirjoitti:

Hei sinä kiimainen farkkupeppu tai mianrityttö, haluisitko katsella kun todella hyvännäköinen ja urheilijakroppainen mies tyydyttää itseänsä...? Ajatteline tehdä sitä tänään luonnon helmassa..:)!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu