Rikkoa ihmissuhteita palstan avulla
Vaikuttaa siltä että yrität
Anonyymi-ap
26220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Menikö miehelle kenties?
Naiselle
Ap
En, yritän saada meidän rakkaudeb kasaa n
Haluan, että te kaksi saatte välinne kuntoon. Siksi pysyn kaukana molemmista.
Ketkähän kaksi?gubbe saa olla rauhassa meiltä,mut me ei saada olla rauhassa tolta gubelta!Sillä vissiin on jäänyt varastamis vaihde päälle!Odotellaan,pitäähän ne entiset saada takaisin tai ne miljoona euroo!"
Kavereineen!
Velka kasvaa korkoa pitkittyessään!
Kyllä Eskon ja Erkin suhdetta miettinyt.
Ihmisten välisiä keskusteluita tuot palstalle, mustamaalailet, vainoat tai yrität luoda kohteillesi sellaisen tunteen sabotoimalla kaikkea ja manipuloimalla ympäristöä. Lopuksi uhriudut kun taas oikea uhri laittaa vastaan ja näkee toimintasi lävitse, tällöin saat säälipisteet ja kaikki taputtaa.
Juu, ei täällä uskalla luottaa keneenkään.
Trolleja ja peikkoja yrittämässä sotkea joka välissä. Mustamaalausta ja syyttelyä mistä saa kärsiä sitten irl:ssä.
Olen huomannut, että mun ihmissuhdetta yritetään rikkoa palstan avulla. Yritetty jo yli 2 vuotta. Harmi, että tuli sillon paljastettua kirjoittelumme täällä.
Oletkohan nyt aivan rehellinen itsellesi?
Kyllä olen. Ei ole edelleenkään saanut rikottua joten voisin sanoa, että vankalla pohjalla on. Onhan tässä jo kohta kolme vuotta tunnettukin.
Tuo ihminen ei ole rehellinen millään tapaa,luulee saavansa tehdä mitä haluaa,ei se noin mene,parisuhde ei muille kuulu,mutta kiusaamalla et ketään saa!varkaat joutuu linnaan,kun aika koittaa! Olen kyllä miettinyt tuota teidän pahuutta!
No nyt ei kyllä osu millään tavalla tuo sun kirjoitus. Ketkä kiusaajat ja varkaat? Miksi yrittäisin saada jonkun joka jo on elämässäni? Kuvitteletko olevasi parisuhteessa tämän kyseisen ihmisen kanssa vai mitä yrität sanoa kun en saa kirjoituksestasi tolkkua? Millä tavalla ollaan pahoja jos meillä on ollut jo pitkään tämä meidän juttu johon muut ovat yrittäneet tulla väliin maalittamalla ja kiusaamalla? Taidat olla se joka syyttää muita kaikista omista tekemisistään.
Vielä uskovia väitätte olevan!
No ei olla. Henkisiä kyllä. Jos nyt vielä haluat jatkaa meidän syyttelyä ja haukkumista perättömillä jutuilla niin varmistaisitko vielä, että haukut nyt oikeita ihmisiä eli että kyseessä on 32v mies ja vaalea nainen? Oletko sinä se jolla ilmeisesti on skitsofrenia? Sama joka joutui lataamoon pakkomielteisyyden ja itsetuhoisuuden vuoksi? Mites kun tämä mies sanoo, ettei tunne sinua niin oletkohan kuvitellut, että teillä on suhde?
mun elämään on niin paljon sekaannuttu kaikin puolin että ei jaksa enää.
anna sekaantua? mitä väliä 🤣 heikot ihmiset yhtä naista pelkää sivusta
On mulle väliä mut siinähän naurat.
Oletkohan sä se joka on viimeaikoina yrittänyt voimaannuttaa itseään keksityllä kuvitelmalla itsestään, että häntä pelkäisi se ihminen jonka elämään hän on sekaantunut? Olen tuo 13.47 kirjoittanut. Jo mun taustasta pitäisi pystyä päättelemään etten pelkää oikein mitään. Jos nyt puoliväkisin joku pelko pitäisi niin se on se, että pelkään pahoin, että olet menettänyt todellisuudentajusi ja elät kuvitteellisessa maailmassa josta kirjoittelet tänne ja jolla oikeutat vainoamisen, kyttäämisen ja elämäämme sekaantumisen. Sinä et edes tietäisi tän tyypin olemassaolosta ellet olisi alkanut sairaalloisesti urkkimaan ja lopulta vainoamaan.
Kuka on tämä nainen. Tahtoisin saada hänet käsiini.
Julkiselta puolelta löytyy useempiki. -KoskaMäKeiju
Rummoutuneet katkerat naiset.
No kyl niitä löytyy "miehistäki", varsinki niistä, jotka ei oo saanu minkäänlaista huomiota osakseen.
En ainakaan minä! Ei suihinkaan! T. Riikka p.