En ole tilannut...

...enkä tilaa.

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012192969.html

En koskaan käytä näitä Wolt yms.
1682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei anna kovin vakuuttavaa kuvaa firmasta.

Äänestä

Hiekkaa pizzan ja kebabin mukana, ei kovin hyvää palvelua...

Äänestä
  • Spermaa voi olla myös

    Äänestä

Jaksan kävellä pizzeriaan ihan itse, en tilaa.

Äänestä

Elämä on kuin ruokalähetin tuoma annos, ei koskaan tiedä, mitä saa.

Äänestä

Loppu tuolla Wolt työntekijällä hommat ja kaverilla.

Äänestä

Kerran Ratinan pihassa Woltmatu oli laukku auki. Näin laukun sisälle. Apua mikä paska läjä se laukku oli. En takuulla syö mitään mikä niissä laukuissa on ollut. Hyi!!!!!

Äänestä

On ruoan kuljetuksen vastustaminenkin yksi keino tuntea ylpeyttä itsestään. Taitaa elämä olla muuten aika köyhää niin mikäs siinä.

Äänestä
  • No montako hiekkapizzaa laitetaan tulemaan?

    Äänestä

  • On ruoan kuljetuksen vastustaminenkin yksi keino tuntea ylpeyttä itsestään. Taitaa elämä olla muuten aika köyhää niin mikäs siinä.

    En vastusta mutta siellä voi olla mopokuskin spermat esim.koten syö mitä et tiedä kun ei ole sinetöity.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    On ruoan kuljetuksen vastustaminenkin yksi keino tuntea ylpeyttä itsestään. Taitaa elämä olla muuten aika köyhää niin mikäs siinä.

    En vastusta mutta siellä voi olla mopokuskin spermat esim.koten syö mitä et tiedä kun ei ole sinetöity.

    Samalla logiikalla spermaa voi olla kaikessa mitä kaupasta ostat. Mistä sinä tiedät kuka ne on sinne tuonut ja mistä.

    Äänestä

Hieman erikoinen järjen(?)juoksu näillä läheteillä. Mitähän luulivat tuosta seuraavan? Tuskin niin pitkälle edes osaavat ajatella.

Äänestä
  • Kyllähän se on nähty mikä järjenjuoksu matuilla on!

    Äänestä

En tiennyt että Wolt käyttää lapsityövoimaa. Nuo kuuluvat lastentarhaan hiekkalaatikolle. Eivät työelämään.

Äänestä

Kuka korvaa jos näistä matulaatikoista saa jonkun myrkytyksen?

Äänestä
  • Ei ainakaan matu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

...enkä tilaa.

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012192969.html

En koskaan käytä näitä Wolt yms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu