Joskus tuntui etten

Voisi elää ilman sinua..
20280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Pystytkö nyt?

Äänestä
  • Ehkä vähän paremmin.

    Äänestä

jaa no minä puran täällä vain skitsofreniaani

Äänestä

olen täysin kyvytön ihmissuhteisiin etenkään solmimaan mitään täysin uutta! sillä pelkään että traumat ovat liikaa!

Äänestä
  • Olen hoitanut psyyken potilaita nuorempana ja koen, etten jaksa olla tekemisissä sitä sairautta sairastavan kanssa. Eksäni oli aika vaikea tapaus liittyen erityispiirteisyyteen ja hän oli todella hiljainen ja aloitekyvytön ja lähes puhumaton kaikesta siitä mistä parisuhteessa olisi pitäny osata puhua, mutta eipä hän omien lastensa kanssakaan puhunut sen kummemmin! Meillä on monta lasta ja kun toinen on aloitekyvytön, paljon asioita kaatui minun niskaani! Siksi laitoin eropaperit menemään!

    2Äänestä

Minulle se, että hän meni naimisiin ja katselin niitä kuvia, oli tavallaan ero.. itkin pari viikkoa ja pääsinkin eteenpäin. Mutta sitten hän ilmestyi uudelleen elämääni ja…

Äänestä

ilman Hän naista on tullut elettyä jo useita vuosia💪 eli ei koske meikäläistä

1Äänestä

Mulla sama tunne jatkuu aina vaan. K

Äänestä
  • Jos se on noin, emme voi olla tekemissiä toistemme kanssa, muuten kuin jos asia on tärkeä esim. korvauksiin liittyen! Olet yhä siis pakkomielteinen! Se ei ole ollenkaan hyvä asia!

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Jos se on noin, emme voi olla tekemissiä toistemme kanssa, muuten kuin jos asia on tärkeä esim. korvauksiin liittyen! Olet yhä siis pakkomielteinen! Se ei ole ollenkaan hyvä asia!

    Mitä tarkoitat?

    Äänestä

  • Sama täällä!

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Mitä tarkoitat?

    Trolli.

    Äänestä

Minulla ei ole ollut tuollaisia tunteita ketään kohtaan! En ole ollut edes ihastunut keneenkään kauan sitten tapahtuneen eroni jälkeen! Olen tykännyt yksin olemisesta ja siitä, että saan elää rauhassa oman lapseni kanssa!

Äänestä

kaks vuotta erosta edelleen hengissä enkä omia päiviäni päättäisi ikinä miehekkeen toilailujen takia :) mun puolesta olkoot katrinsa kanssa he varmaankin sitten soveltuvampi match haluan että en ole katkera muiden onnesta se on jotenkin niin vtun säälittävää enkä yleensä ole mistään kstkera mut mitä tulee eksääni niin vähän meinaa vielä harmittaa eiköhän tuo tuosta

Äänestä

Kuka ilman ketä

Äänestä

Miin iitör

Äänestä

Olet urheasti esittänyt viileää. Ei minua voi hämätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voisi elää ilman sinua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu