Olisko se vähän

Kiellettyä jos me puuhailtaisiin jotain...?
29388
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

"Puuha-Pete & Ping.is-Mail.at". -sivu

Äänestä
  • Täysin mahdoton ajatus minulle, että puuhailisin mitään minua kauan häirinneen henkilön kanssa!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Täysin mahdoton ajatus minulle, että puuhailisin mitään minua kauan häirinneen henkilön kanssa!

    Olikos sulla se projekti vielä?

    edit. mitäs jos poistuisit täältä palstalta, koska olet täysin mielisairas ihminen ja spämmäät tuota samaa pskaa kokoajan.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Olikos sulla se projekti vielä?

    edit. mitäs jos poistuisit täältä palstalta, koska olet täysin mielisairas ihminen ja spämmäät tuota samaa pskaa kokoajan.

    Eikö sull ole palstaäijän kaikesta valikoimasta mitään muuta minkä perään ujeltaa tätä samaa geneerisiä soopaa homeboy?

    Äänestä

  • Kuinka monta rienauksen kohdetta sulla gallupeihin vastaava onkaan? Kiintoisa sirkus mitä seurata. Sivusta "paha" ihminen T

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Eikö sull ole palstaäijän kaikesta valikoimasta mitään muuta minkä perään ujeltaa tätä samaa geneerisiä soopaa homeboy?

    Tai sitten se yks eukko mistä näistä saman spämmääjistä tietää. Any way uutta viikkoa kohti

    Äänestä

en harrasta mitään olenhan selibaatissa

1Äänestä

Mikä muu kuin raiskaus on kiellettyä jos kyseessä on kaksi täysi-ikäistä

2Äänestä
  • Voisko olla jos jompikumpi tai molemmat on varattuja? Tai uskovia ja samaa sukupuolta?
    Tai uskovia ja eivät ole vihittyjä (keskenään)
    Niin tai potilas/lääkäri tai muutoin toinen on
    "ammatti-ihminen" ja toinen "asiakas"....

    Sivusta vain omia ajatuksia siitä miksi voisi olla kiellettyä.

    Äänestä

Hjallis ja Jasmine? Voi tulla sydäri.

2Äänestä

Olen vähän huono spray- maalaamaan, mutta voin katsoa jos töherrät jotain. Molemmat tuo omat hupparit.

3Äänestä
  • Hyvä idea! :)

    Äänestä

  • En ole koskaan kokeillut, mutta voisin, mm smash pigs ois kova. Sivusta

    Äänestä

En uskalla edes ajatella meidän tilannetta noin pitkälle. Ehkä se ei enää menis kategoriaan " vähän kiellettyä" vaan "aivan liian kiellettyä"... :)

Äänestä
  • Olisi se varmasti laitonta, ainakin julkisella paikalla.

    1Äänestä

  • Höpö höpö

    Äänestä

Ei rakkaus oo sellaista jos se menee moraalin nimissä oikein. Just hiffasin, et ehkä hänen moraalinsa tosiaan sotii vastaan, vaikkei kyse ole mistään laittomasta.

Äänestä
  • Haluatko kertoa mitä tuossa tarkoitat?
    Millä tavalla moraali sotii vastaan?

    Äänestä

No ei olisi.

1Äänestä

No ei olisi. Se olisi oikein ja odotettua.

2Äänestä

Millä tavalla kiellettyä?

Äänestä

Tulin uteliaaksi, missä ja miten.

Äänestä

talossamme asuu käytännössä pelkkiä miehiä :) tule tohon ovelle vttu :)

Äänestä

sä olet kädetön pska sulla emme tee mitään IKINÄ MILLONKAAN ja olen siitä 10000 varma.

Äänestä

iso ei ei

Äänestä

Luuletko, että se jäisi vain vähään?

Äänestä

Kyllä, me voitaisi hyvin uhata maailman alkeisvoimia yhdessä kuin mitkäkin ”pahikset”🔥

Äänestä

Mitä puuhailu sisältäisi? Ihanan prinsessan halimista ja pusuttelua? Voisin ottaa syliin ja silitellä hiuksiasi.

Äänestä
  • Juu

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiellettyä jos me puuhailtaisiin jotain...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu