Etsin noin 47 vuotiasta haminalaista golfaavaa eronnutta (ainakin hetki sitten) miestä jonka kanssa vietin hauskan aamuyön Kotkan Easy Peasy ravintolassa marraskuussa 2024. Olin työporukan kanssa juhlimassa pikkujouluja. Jossain vaiheessa iltaa me tanssittiin juteltiin juotiin ja muuta. Mahtaakohan enää tätä miestä löytyä mistään?
Vastaukset 36
- Anonyymi00001
Eikö kukaan tunnista? Vaalea, n175cm, 70kg, urheilullinen ja kuntosalilla ahkerasti vieraileva (varmasti:)).
Kertokaa terkkuja minulta. - Anonyymi00003
Oliko hiv-testi positiivinen vai miksi kyselet typeryyksiä?
- Anonyymi00004
No siitä ei ole lainkaan kyse.
- Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
No siitä ei ole lainkaan kyse.
Oletko täysin varma? 🧐
- Anonyymi00024
Olisikohan "lahja" pullahtanut kuukausien päästä?
Ja tuo "eronnut" on niin fraasi, että vieläkö siihen joku uskoo?
- Anonyymi00005
Tulitko siis raskaaksi kun bylsit tuntemattoman ukon kanssa?
- Anonyymi00012
Kyllä, näin pääsi käymään. Ja nyt niitä elatusmaksuja kiitos! Mielellään takautuvasti.
- Anonyymi00007
Toiset ne vaan bylsii täällä itsensä kanssa HAHA. Mutta mitä tulee golffariin, kannattaako etsiä? Harrastus on pyrkyreille tyypillinen. No ehkä avaaja etsii sellaista.
- Anonyymi00008
Aloittaja on todennäköisesti ollut helppo mutta huono pano. Kertoohan sen jo sekin, että kahden vuoden jälkeen tavoitellaan jotain tuntematonta golfaria suomi24 pellepalstalta. Huutista!
- Anonyymi00040
Anonyymi00008 kirjoitti:
Aloittaja on todennäköisesti ollut helppo mutta huono pano. Kertoohan sen jo sekin, että kahden vuoden jälkeen tavoitellaan jotain tuntematonta golfaria suomi24 pellepalstalta. Huutista!
Todellakin. Eikä vaikuta kovin fiksulta tapaukselta muutenkaan
- Anonyymi00009
Tuuhan tyttö riekontiel niin saat kunnon tummaa romaani peeloa jopa mutra ojan yläpäässä olevaan rinsaan.... Nauraa.. Hyvä koini se on varma. t.allu
- Anonyymi00010
Aloittajan teksti sitä tasoa, että voisi hyvinkin tulla 🤣
- Anonyymi00017
Anonyymi00010 kirjoitti:
Aloittajan teksti sitä tasoa, että voisi hyvinkin tulla 🤣
Älähän sie vaihokas ala siel. Nauraa
- Anonyymi00013
Alatyylisiä kommentteja arvostelevat mielipiteet poistetaan, joka kertoo palstan tasosta.
- Anonyymi00014
Seriffi kaiketi istuu sohvassaan nakki kourassa ja hihkuu poikakaveriensa huonoille vitseille.
- Anonyymi00016
Miksi menit pettämään miestäsi? Vieraan ja tuntemattomaksi jääneen miehen kanssa bylsien. Täysin varma ainoastaan oli alkoholin vahva osuus asiaan.
- Anonyymi00018
Minä olen aloituksessa mainittu mieshenkilö.
Muistan tapauksen, mutta ei kiinnosta enää.- Anonyymi00022
Harmi, suunnittelin meille ménage-à-trois xxx
- Anonyymi00019
On aika karmivaa tuollainen kysely
- Anonyymi00020
No älä! 🤣
- Anonyymi00021
Muistan sinut Raija. Syli oli lämmin, ja kyyti oli kovaa..mutta miksi sinun piti huutaa niin kovaa?
Ne ajat ovat menneet, eivätkä toistu. Nyt olen uskollinen, ja hoitelen vain vaimoani. Mutta voithan tulla ensi kesänä uudestaan kentälle, niin pistetään palloa koloon. - Anonyymi00023
Sain sulta sukuelinherpeksen joten ei jatkoon!
- Anonyymi00026
Minähän käytin kumia, joten syytä siitä herpeksestä vaikka sitä muhamedia, joka on kuuleman mukaan piirittänyt sinua..
- Anonyymi00034
Vittumainen tauti tämä herpes. Kirjaimellisesti.
- Anonyymi00025
Kato, kun pitää aivot siellä, missä niiden kuuluukin olla, eikä pudota niitä haaraväliin, niin säästyy paljolta😁
- Anonyymi00028
Kuinka saatoinkaan pettää miestäni. Juottolaillan päätteeksi. Jörnimällä päissäni tuntemattoman miehen kanssa ja vailla minkäänlaista ehkäisyä?
- Anonyymi00029
"Golfaava ja eronnut " Näillä taikasanoilla varma saanti Kotkassa 🤣🤣🤣
- Anonyymi00030
Ei tunneta, mut ketä se pyörävaras oli joka asuu työskin piharakennuksessa. Poliisit kävi siell tekee etsintää.
- Anonyymi00031
Miksi työski on niin paskassa kunnossa? Näkymä on kuin Viipurista. Samanlaista välinpitämättömyyttä.
- Anonyymi00032
Ketä se oli joka oli siellä missä kuka tai joku käveli yksin missä oli se etsitty yksi kaksin kerroin yhdelle jos toiselle joskus alkuillasta?
- Anonyymi00033
Opettele kirjoittamaan senkin vatipää!
- Anonyymi00035
Narkki pariskunta päässy asemalta.
Uusia pyöriä pöllimään ja tuunaamaan vai sähköpotkulaudatko nykyään.
- Anonyymi00036
Kuka oli se kaunishymyinen neitonen, joka istui Haminan torikuppilassa, toissa kesänä klo 10.56, ja hymyili minulle niin kauniisti?
- Anonyymi00037
Huutista!
- Anonyymi00038
Ottepele kirjomaan tittapää vati.
- Anonyymi00039
Tunteisiin, tunteisiin 🤣
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta
Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on301446Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?1821161Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran1051117- 65805
Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että
Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.57802Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.51771Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y28741Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.47724- 51679
Venäjä häviämässä 30 vuoden sodan
Ukraina vapautti kolme aluetta, operaatio Vivaldi laajenee642676Mieti oikeasti
Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.30637Poliisi etsii kadonnutta henkilöä Lapualla
Henkilö on kadonnut 18-19.9.2026 välisenä yönä. Henkilö on hoikka,n 185 cm pitkä. Kadonneella on ollut katoamishetkellä32612- 9605
- 84598
Oot komea
etkä näytä vanhenevan. Mieskarkki. Mä en yritä mitään, mä oon sulle liian vanha. Olis kuitenkin kiva tutustua suhun. n20583kene ajoi "kolarin"?
"Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl14565- 31561
- 43553
Pahin tapa satuttaa toista
On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.56534- 32524