On mulla joku autismi ihan varmasti

Olen jotenkin niin hassu.
8174
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin on mullakin, siihen olen jo tottunut aikoja sitten!

Äänestä

Sama mullakin.

Äänestä

Kuka näitä aloituksia oikein suoltaa?

2Äänestä
  • Kyllä niin nopeaa vastasit että taidat olla Ap? Lopeta nämä turhien aloituksien spämmääminen/teko ja hanki apua.

    1Äänestä

  • Trollit tietty!! Vakio touhuu heille!!

    1Äänestä

Mut kirjotukses ei oo mitenkä hassuja. Tyhjänpäiväsiä vaan.

Äänestä

En mina ainakaan ole saanut Paula Koivuniemelta rukkasia.👌

Äänestä

Autismissa ei ole mitään hassua. Se vaikeuttaa elämää monin eri tavoin.

Terveisin oikeasti diagnosoitu.

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen jotenkin niin hassu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu