Ois niin ihanaa vaan kokonaan hemmotella sua ja rakastaa, pitää hyvänä ja olla hellä. En tiedä haluaisitko sit sellaista? Oon saanut käsityksen, että pärjäät itsekin hyvin ,mutta uskon että sullakin on herkkempi puoli, joka vois pitää tollasesta. <3
Ite tykkään vaan niin paljon olla hyvä toiselle, ja rakastaa, kunhan se on aitoa ja todellista. Toki siihen voi mennä aikaa, et päästään siihen pisteeseen, koska luottamuksen rakentaminen ja toiseen tutustuminen voi viedä aikaa.
Mut oishan se ihan parasta <3
Naiselle.
Ite tykkään vaan niin paljon olla hyvä toiselle, ja rakastaa, kunhan se on aitoa ja todellista. Toki siihen voi mennä aikaa, et päästään siihen pisteeseen, koska luottamuksen rakentaminen ja toiseen tutustuminen voi viedä aikaa.
Mut oishan se ihan parasta <3
Naiselle.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Onpa suloinen aloitus jollekin!
Mä oon samaa miemtä et olipa ihana viesti jollekkulle naiselle jonekkin ..
Ja toivottavadti tämä ap saa puhuttua ideansa irl kohleenkin suoraan eikä vain hasveile palstalla .
Sille on varmasti joku aivan ihana vastaanottajakin
Jossain
Niin ukoisin
Naiselta
Keväällä olin kyl nii kipee, et olis ollu kiva, ku ois ollu Mies "passaamassa". ;)
Oikein hyvä jos mies nimesi alkaa A:lla ja asut L-Suomessa💚💚💚💚💚
Ei ole minulle. Valitettavasti olen itse vain taakaksi hänelle kun tarvitsen jotain😢
Sun pitää lähteä tuollaisest ikäväst suhteesta ja oppia arvostamaan itseäsi.
Tämä oli naiselle neljällä kirjaimella❤️
Mä yritän.♥️
Olisikin melkoista jos olisi noin ajatteleva ja vielä toimiva mies. Epäuskottavaa, mutta melkoista.
Uskon että ansaitsisit sellaista ja mulle tulis hyvä mieli kun olisit ilonen ja saisin hemmottelutarpeen tyydytettyä. 🥺 -ap
https://youtu.be/yg3dvNv4VVA?si=6L3h5SUvcR8E2QUZ
Tuu henmoteelee mua, sun läsnäolokkn jo henmottelee <3
Tulisin mielelläni jos suhun sais jonkun yhteyden. 🫶
Ai. Ootki sitte joku Hemmojen Superhemmo. -sivu
Mies miehelle avot joo
https://youtu.be/g9wCISwdzDk?si=sQ2_lS5201n-Je_6
Ällöö, älä pilaa kaikkien miesten mainetta, nössö!
Eihän se lupaa mitään konkreettista.
Pitää kädestä kiinni?
Vai siivoaa kodin ja kattaa aterian tarjolle 3 kertaa päivässä ja hoitaa lasten asiat ja muistaa kaikkien kaikki asiat, lasten neuvolat lääkärit ruoat mitä puuttuu mitä tapahtumia kenelläkin on …
Ai että taas odotellaan maailman ääriin?.
’oltaispa koko kesä näin’ 🥰.
Sivusta, vähän omin 🫠
Omin tämän. Anteeksi, että olen niin arka. Sinulla on syytäkin suuttua mulle. 🥺
Ei minulta. Naisen pitää seistä omilla jaloilla ja sitten yhdessä voi olla toinen toisen tukena vapaaehtoisesti eikä velvollisuudesta.
Johtuen ehkä pienestä kultuuristamme, ihmisten puheet ovat yleensä valtavan suuria ja aikaansaadut teot valtavan pieniä. Oksennuttaa ajatus miehen pitämässä huolta toisesta miehestä. Jos osaa suoltaa sutkot ok tekstiä tänne, ei tosiaan tarkoita että olisi tosielämässä yhtään mitään konkreettista annettavaa, mieheltä miehelle.
En pärjää oikein hyvin. 🥲