En oikein tiedä susta nainen

Joku aina tökkii no hyvää yötä sanoi mummo
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ex tökki veispuukissa muita naisia hänellä oli vähän huomion tarvetta kun en pystyny hälle tarjoamaan muutakon se ksiö en osaa olla kiinnostunut toisesta en pysty olla sosiaalinen en kykene rakastamaan jos toinen ei edes käsitä

Äänestä

Jatka vaan papparainen niin ehkä ei kohta tarvii tökkiä

Äänestä

Älä usko trolleja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joku aina tökkii no hyvää yötä sanoi mummo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu