Joskus toivoit

Että olisipa kaivattusi vaimosi
8213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei ole pakko mennä avioon enää toista kertaa. Elämänkumppanin hänestä haluaisin toki.

1Äänestä

joskus vuosia sitten olin suhteessa, mies kuoli ja luulin häntä toiseksi. olin siis tiettömättäni kahden kanssa "suhteessa". se näistä suhteista, eipä tuon kokemuksen jälkeen tee mieli näihin suhteisiin ja juttuihin.

Äänestä

Niin silloin jäisi kiinni petoksistaan kun on mielikuvitusperhe

Äänestä

Joo. Mutta en tiedä onko minun koskaan mahdollista päästä hänen lähelleen. Liian arka olen.

Äänestä

En ennen tiennyt mitä nainen tarkoittaa.

Äänestä

Enkä toivonut. Nimenomaan häntä täällä kaivannutkin.

Äänestä

Vaimoksi saatan ryhtyä jollekin upealle miehelle, säädöt jätän muille. :)

3Äänestä

Niino nain vaa kerran ja koko loppu elämäks

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että olisipa kaivattusi vaimosi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu