Voitto lähes päivittäin

Voittaja

Kaverini teki kenoon sellasen systeemin kymmenelle ruksille.Olen pelaillu sillä nyt jo toista viikkoa ja päivittäin on aina jotakin tullu,eilen jo tuli,että olen voitolla reilusti.Kyllä on tosiaan hieno systeemi,koska noilla eilisillä voittorahoillakin voin kenota jo kuukauden.Kaveri uhkas systeemiään alkaa myydä huutonetissä.Ei sillä tarkoitus ole täysosumaa saada,vaan 5-7 oikein ja melkein päivittäin homma toteutuu.

3

2353

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KENOpää

      Muille tätä hienoa systeemiä, sillä muuten Veikkaus menee konkurssiin etkä enää itse pysty voittamaan.
      Kerro vaikka vuoden päästä kuinka paljon olet plussalla, jos olet, sitten vaikka yhdessä kehitellään joku systeemi millä viedään rahat joltain ulkolaiselta kenolta?

      • ewiop

        kaikennäkösiä ääliöitä löytyy... :D
        luulla nyt että joku vedonlyöntisysteemi todella antaisi yli 100% palautusprosentin. Noh, toivottavasti olit vitsillä kirjottanu.


      • Amis-Jore
        ewiop kirjoitti:

        kaikennäkösiä ääliöitä löytyy... :D
        luulla nyt että joku vedonlyöntisysteemi todella antaisi yli 100% palautusprosentin. Noh, toivottavasti olit vitsillä kirjottanu.

        Mitäx vitu välii sil pallautus % rosentilla on jos voittaa AINA?! Mulla on muten Corolla ja se tuoksuu Wunderbaumille!!

        ^_^


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1399
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      821
    3. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      69
      746
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      745
    5. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      92
      745
    6. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      679
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      148
      670
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      612
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      611
    Aihe