Mies mitä dödöä, partavettä jne käytät

Tärkeä tieto, että saan mielikuvitella miltä tuoksut.
397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Liian hyvin tunnistaisi jos kertoisin mitä 10v tai 20v sitten käytin. Varmaan samoja käyttäisin nykyään jos käyttäisin.

Dödöä käytän ja sen uskaltaakin paljastaa. Rexona.

1Äänestä

Nainen saa päättää mitä käytän.

1Äänestä

G Bellini One Fragrance eau de parfum parranajon jälkeen leukaan ja kaulalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tärkeä tieto, että saan mielikuvitella miltä tuoksut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu