Naisen tai kumppanin vartalo pitääkään olla?
Millainen se unelma
Anonyymi-ap
13260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Parasta kumppanin vartalossa on että se on hänessä kiinni. Parhaimmilaan lämmittää omaa vartaloani koskee ja hyvälilee sekä tuottaa nautintoa. Suojaa ja turvaa.
Sellainen, että se osaa lähestyä rakastavasti ja luottaen. Kädet, jotka ovat hellät ja määrätietoiset yhtä aikaa, osaavat näyttää rakastavansa. Jalat, jotka kävelevät luo ja pysyvät vierellä, eivät lähde karkuun, juokse edellä tai hiivi perässä. Rintakehä, jossa lyö välittävä ja uskollinen sydän. Takapuoli, joka istuu vierellä, eikä säntäile paikasta toiseen, heilu siellä sun täällä, monien päällä. Penis, joka haluaa ottaa vastaan ja antaa, tai odottaa, jos aihetta on. Sellainen suunnilleen.
Nainen
Vartalo itsessään ei merkkaa, mutta se, mitä sen sisällä on, niin se taas on SE juttu.
Tärkemmät ovat, että hän on kanssani suht samanpituinen, hoikka ja urheilullinen (ei mikään lihaksikas). Nuo ovat ne, joihin katseeni miehissä aina kiinnittyy. Sekä tietysti kauniit kädet.
Ei minulla ole mitään unelmavartaloa koskaan ollut. Sitä rakastuu siihen, johon sattuu rakastumaan ja sitten hänen vartalo on se, jonka lähelleen haluaa.
Hännän voi vierastaa pois...mmmou....
Niin, nussitaanko ne korvatkin .
.
.
T.https://m.youtube.com/watch?v=e_DHDFl3S20
Nussi sinä omat Jokises. Sullahan evästä riittää.
"Hei Sisko!".
Ainakaan omani on harvalle unelma. On tullut ylimääräistä. Hormonitoiminnassa vikaa. Mutta saatan minä silti tavata jonkun, joka pitää minusta, myös vartalostani. Kumppanin vartalolle ei toiveita.
Minun kumppanin vartalolla ei ole merkitystä. Minulla on kaikenmallisia- ja kokoisia onnellisia, parisuhteissa olevia ystäviä myös. Ja julkisuudessakin on kaikenmallisia- ja kokoisia tähtityyppejä molempia sukupuolia (minun havaintojen mukaan, en tietty tunne heitä kuin sen mitä olen lukenut, kuullut haastatteluissa..).
Ei pidä olla jotain tiettyä. Noin ajattelee alikehittyneet yksilöt.
Minulle tärkeintä on, että nainen rakastaa minua eniten maailmassa. Voimme kuntoilla ja olla liikunnallisia, mutta en vaadi naiselta mitään tässä mielessä. Rakastaisin lihavanakin.
Unelma ei niinkään liity vartaloon.