Tärkeä tedote naiselle

Olen kääntynyt homoseksualismiin 1. syyskuuta alkaen
8207
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Liitiytkö persuihin kans ?

4Äänestä

Aika rajottunutta tommonen että se ei nyt sovi

Äänestä
  • käytä geeliä ja se sopiii sitttenkin

    Äänestä

Haudassa sitte on aikaa kääntyillä. Kuulemma.

2Äänestä
  • Ikiliikkuja no 1.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ikiliikkuja no 1.

    1+1 = 2

    Äänestä

Haudassa sitte on aikaa homostella vierustoverin kanssa. Kuulemma.

Äänestä

Olet rumannäköinen ei kukaan nainen sua huoli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen kääntynyt homoseksualismiin 1. syyskuuta alkaen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu