Tykkäätkö panna jos riski jotta joku katselee. Missä olet ja tulitko nähdyksi. Itseäni kiihottaa kovasti. Uimarannalla syrjässä olen monesti pannut ja useampi nähnyt. Ja kotipileissä samassa mökissä parvella kun toiset juhlinut alhaalla.
Vastaukset 10
- Anonyymi00001
Kiihottaa kovasti. Parvekkeella pannut monesti kun naapuri nähnyt ja varsinkii kuullu kun vakipanolla orkun tullessa tapana huutaa..
- Anonyymi00006
Delaa idiootti
- Anonyymi00002
Parvekkeella pannut monesti kun laitan ulkona ruokaa naapuri nähnyt ja varsinkii kuullu ja siellä se nälissään raukka kuola valuen suupielistä
- Anonyymi00007
Kyllä spede taas satuilee buaahaa
- Anonyymi00003
Eilen olin tuttava pariskunnan kanssa tulossa paarista kotiin taksilla. Nainen otti matkalla mieheltään suihin. Saat uskoa jot kiihotti. Taksi kuski vaan kuittasi jotta malttakaahan kotiin odottaa.
- Anonyymi00008
Buaahaa spede buaahaa
- Anonyymi00004
Ei niinkään paneminen, mutta katsella kiihottaisi.
M44 - Anonyymi00005
Ulkona mökillä terassillä panna,imeä,tai imettää.On joku nähnyt/naisen kaveri tullut kolmoseksi.
Ikää kun kertyy ei haittaa jos joku näkee.
Tyttöilles on joku kuvanut nyt vakkari.- Anonyymi00009
Mee sirkukseen friikki
- Anonyymi00010
Ravintolan Invavessassa panin savolaista pienikokoista keski-ikäistä kiimapillua kun hän tuoksinnassa painoi hälytysnappulaa. Ovella kävi joku henkilökunnasta katsomassa, ei haitannut menoa vaan sessio loppuun asti. Mitähän sillekin naiselle nykyisin kuuluu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 861426
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä371115Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk21891Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154735Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13710- 46669
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja196664Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33570
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39558