mutta huomenna sentään perjantai!
On rauhallista,
Anonyymi-ap
14195
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tänään on perjantai
Miksei aina voi olla perjantai? Onneksi ei ole, näin tänään yhden joka ilmeisesti toteuttanut tämän perjantai- tokaisun, joka pummasi nyt siskoltaan rahaa ja näytti kyl pahalta ulkopuolisen silmin. Ei olisi kiva juttu ajaa itseään siihen tilaan, että on p.a. Ja pummin elämää viettää.
Onko ja silti rauhallista?
eiköhän niil oo tänää ns majakka ja perävainu päivät
Jotai pitäis pierrä ja hätäseen?
pieru tulossa?
Älä leiki tyhmää, pinkie tai brain
Näkee taas toivottavasti kaivatun 🩷
https://youtu.be/90h2gLgTz5g?i
Tulossa sitten taas viikonloppu ja minulla ei taaskaan ole mitään romanttista viritystä, tai edes seksitouhuja, (ei _edes_ niitä).
Naiset on jostain syystä alkaneet oleen kiinostuneita musta, alan olla tosi vaarallisilla vesillä.
No nii, hei alko svengata!
Syksy tulee, on aika siis lisätä rytmiä ja kierroksia et pysyy elossa.
No vttu hiphei 🤣
Tärkeää ei ole ajatella heti seksiä tai naimisiinmenoa vaan elää elämä edellä. Hurjimmassakin vauhdissa tärkeintä on yhteys, keskinäinen energia, olla läsnä siinä hetkessä, naiselle avautuen ja antaen ilmaisuaan, aivan kuin kosiskellen yhä lähemmäksi, lämpöiseen syleilyyn, jossa tärkeintä ei ole edelleen toiminta, vaan tuntea yhteys ja keskinäinen energia, tuntea sielun ja sydämen kautta myös kehojemme kosketus.