Ano Turtiainen

Ajaa Porshella Veäjällä. Muuta en voi kertoa asiasta kun on IL:n maksumuurien takana.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaimo tyytyväinen kun on päässyt eroon länsipaskasta.

Äänestä

Ketä kiinnostaa joku turha Turtiainen?
Hyvä kun paskasta päästiin eroon.

Äänestä
  • ai pikfloyd oli se juttu ???

    Äänestä

niin sen juttuja voi katsoa ihan videolta mitä sieltä pistää tulemaan

Äänestä

Nytkö ei niin auvoista olekaan Moskovassa ??? Ano vaikeuksissa ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ajaa Porshella Veäjällä. Muuta en voi kertoa asiasta kun on IL:n maksumuurien takana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu