Olisin maailman paras isä

Joisin maailman paras isä mukista alkoholia iltaisin!
1087
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ei hyvä.

Äänestä
  • Olet varmaan bileiden vetonaula.. vähön huumoria peliin

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Olet varmaan bileiden vetonaula.. vähön huumoria peliin

    Olen, selvinpäin.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Olen, selvinpäin.

    Siltä vaikuttaa heh

    Äänestä

kuulostaa melko tutulta🧏‍♀️

Äänestä

Ei sinun kannata tehdä lapsia, koska olen varma ettet edes halua niitä!

Äänestä

Pystyks isä pistää, muuntoon menee muuten? RIP hyvä äijä olit

Äänestä
  • No voi helevetin helevetti hoidetaan

    Äänestä

ihana viesti!❤️

Äänestä
  • Ei sen ny iha näinkää pitäny mennä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joisin maailman paras isä mukista alkoholia iltaisin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu