18-vee pojan luona. Eikö sille se finninaama riitä?
Jenni Dahlman-Räikkönen
jatkoilla
1513781
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Et sitten jaksanu laittaa linkkiä, missä toi juttu oli?
Jospas talla nuorella klopilla on toi "meisseli" isompaa kaliiberia kuin talla formula1-sankarilla? Ja Jenni on halunnut kokeilla jalleen kerran milta se "iso" oikein tuntuu.
Niin ja Jenni on ehka kade ku Kimi polkee McLarenia vuoden aikana enemman kuin hanta. Noin se vaan menee noissa "paremmissakin piireissa".
Ehkä Jenni kaipaa miehistä miestä vierelleen?
Hei te kateelliset saanx kesrtoo teille totuuden.
Jenni kertoi jo ajat sitten eräässä haastattelussa että hän ihastui Kimin söpöön ulkonäköön ja miehiseen olemukseen!
Hän ei edes tiennyt että Kimi on kuuluisuus kun tämä iski Jennin.
Ja Jenni sanoi että hän ois alaknu styylata Kimin kanssa vaikka se ois tavallinen duunari!
En usko pätkääkään. Olisi vuosisadan sattuma, jos noin olisi. Ei sen puoleen, sehän on ihan luonnollista, että menestynyt ihminen vetää paremmin puoleensa.
Huippuseksikkäälle Jennille ei sovi avoimet kengänkärjet. kts Aamulehti 15.11.2007. Tämä ei kyllä mitenkään liity kysymykseen - suonette anteeksi
Sille "finninaamalle" maksetaan vuodessa joku 18 miljoonaa euroa liksaa. Hajoa siihen. Niin, ja siitä lienet myös kateellinen, että Kimillä on kaunis vaimo ja jos ero tulisikin, korvaajia löytyisi pilvin pimein.
Taivaallisia summia maksetaan, totta on, mutta ei tunnu mielenrauhaa pojalle löytyvän. Kaikissa kuvissa ja livenäkin on tyytymätön ilme. Jotain on TÄYTYNYT MENNÄ LAPSUUDEN TÄRKEISSÄ IKÄVUOSISSA pieleen. Sääli.
onkohhan ees ollut jenni jatkoilla poijan klopin luona ,,pikkasen epäilen ,keksinyt poitsu koko jutun että saa aihetta kirjoittaa
kaunis kyllä mut löytyspä vielä aivotkin
vai uskooko joku tosissaan et Jenni ois ees huomannut ees Kimi Räikköstä koskaan ilman rahoja ja kuuluisuutta..tuskinpa vaan
Minkäslaisella koulutuspohjalla noita diagnoosejasi tehtailet?
Eivätkö omat aistisi ilmoita sinulle, milloin joku on tasapainoton? Opettele uskomaan havaintoihisi. Ei toisten ihmisten näkemiseen ja tajuamiseen tarvita mitään muuta koulutusta kuin terve, rakkautta välittävä kasvatus, josta lapselle sitten kehittyvät spesifinen minä ja kyky havaita.
"Tasapainoton" ei ole mikään diagnoosi. Se on adjektiivi.
Ja oletko ollut tekemässä havaintojasi ihan livenä, vai perustuvatko kaikki havaintosi vain lehtien ja television urheiluohjelmien tarjontaan?
Uskotko vilpittömästi kaiken, mitä lehdistä luet/ tv:ssä näet?
Kyllä sullakin naama vetää vakavaksi jos et saa kunnon liksaa. Vai mitä.
No niin..Juorut on juoruja!Miks ei ihmisiä voi jättää rauhaan..??