Ei hän minua kaipaa

Näin se vain on.
6154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaipaan vain P-P K miestä! ❤️

Marika

Äänestä

Ei minuakaan kaivata. Minä silti kaipaan edelleen. Liekki toki paljon vaimeampi, kun tajuaa kaipaavansa yksin.

2Äänestä
  • Miksi minä olisin halunnut pilata elämäni sillä, että minun olisi pitänyt auttaa ihmistä, jonka henkisessä tilassa ei ollut kaikki hyvin?

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Miksi minä olisin halunnut pilata elämäni sillä, että minun olisi pitänyt auttaa ihmistä, jonka henkisessä tilassa ei ollut kaikki hyvin?

    Älä viitsi leikkiä, että tiedät kuka olen. Et liity minun elämääni yhtään mitenkään.

    Äänestä

Yritä nyt rakas ihminen käsittää että ei minusta ole mihinkään enää.

Äänestä

Kyllä kaipaa...hän ei vaan nähnyt sinua enää myöhemmin...Ma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näin se vain on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu