Aika usein toivon

Että olisit kokonaan hänen kanssaan ja antaisit vain olla
7135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miksi juuri hänen? Eikö joku muukin kelpaisi?

Äänestä
  • Hänen kanssaanhan olet eniten.

    Äänestä

Mutta haluaisin olla sun kanssa. Et vain ymmärrä sitä ja nyt kai palasitkin vanhaan takaisin.

Äänestä

vastapalloa pskaadi

Äänestä

Itsepä sen sabotoit, joten turha toive. Aion olla ikuisesti täällä vain ärsyttääkseni sinua. Suloinen kosto.

Äänestä
  • Voi, eikö enää onnistu. Ompa harmi.

    Äänestä

Niin olenkin. Taidat vain toivoa ja siksi uskoa muuta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että olisit kokonaan hänen kanssaan ja antaisit vain olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu