Ei olis pitänyt rakastua siihen mieheen!

P#rkele 🤬🤬🤬
9206
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sama m>n.

Äänestä

Sama

m-m

Äänestä

Hör det n-m

Äänestä

No miksei?
MtoM

Äänestä

Jotenkin tutun kuuloinen lause naisilta, missä on ilmeisesti jotakin perääkin. M -N.😊😊😊

Äänestä

"Ja nii Mustapäästä kuoriutui apelsiini-iho".

Äänestä

Kennee sie oot ny rakastunu?

Äänestä

Sulla jäi salakameraski väärässä lootassa auki. Näköjää.

Äänestä

Mies miehelle

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

P#rkele 🤬🤬🤬

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu