Mä oon muuten ihan hyvä mies, mutta kun juon
A-woman...
Anonyymi-ap
11177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Eihän ne parhaat oikein tahdo jaksaa selvin päin.
Haluisitko muutes mulle kertoa, että mikä saa sut olettamaan, etten tunnista sua tästä? Se että kiellät asioita jotka ovat päivän selviä ja jo paljastuneita. Näillä aloituksilla ammut itseäsi jalkaan ja todella pahasti. Tiedät kyllä kuka olen vaikka asian kieltäisitkin. Hyvä mies on suhteellinen käsitys sillon kun on kykenemätön olemaan luotettava kenellekään ja juuri missään asiassa. Juominen ja viihde on lähinnä selitys joilla päästä pettämään.
No kuka mä oon?
minnesotamasa
Mistä tiesit?
Minä olen likipitäen täydellinen
T Sulevi 57v poika
Minäkin olen t. Heimo pappa 67
Tiedän tämän ongelman kohdallasi.
Loppujen lopuksi kaikki on sinusta itsestäsi kiinni senkin suhteen..
Mä jätän jokaisen juopon miehen , jos kiinni jumisesta jäävät .
Joten mun aikana ei kannata pistää mitää viinilasi muu vitun rappio elämä kuvia esiin minnekkään .
Ja jos tulisin käymään kattousinbympäriston heti onko miin alkoholiin tai muihin päihteisiin liityvää esillä ... jos on juttu on siinä sitten.
Se on välittömästi potku persauksiin ja ulos mun elämästä
Se olen minä jonka mies valitsee.
Ei pullo tai muut päihteet ...
Ps joku muu ex on kyttä.
A- nainen
Hän on mitä onkin, mitä sitten jos juo? Tykkään silti, enemmänkin kun vaan tykkään. Jos ois muuta kuin se mitä on, ei hän ois se hän josta tykkään.
Ei ehkä kaikille hyvä mies, eikä edes tarviikaan olla, mutta silti mulle hän on hyvä ❤
.