Pittää olla pölijä että julkasee omia kaahailu videoita facebookissa
Kuinka pölijä
Anonyymi-ap
5<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tyhmyydellä ei ole rajaa. Näkyy ehkä useimmin siinä että joku puhuu jotain mistä viisaampi olisi vaiti. Tietämättömyys ja ilkeämielinen arvostelu.
Ongelmallista on että toisten negatiivinen arvostelu kuuluu oleellisena osana ryhmä- ja parisuhde-dynamiikkaan.
Eikä viisaus ole koskaan ollut mikään ykkösjuttu.
Kaahailusta puheenollen: Milloin oululaisille näytetään se luvattu kaahailuvideo Oulusta, jonka Palestiinan Prinssi teki kultaisella Mersullaan ja ja minkä Oulun Kaupungin Päättäjä-Poliitikot maksoivat verorahoista? Olisi myös syytä kertoa edes se, kuinka paljon piti maksaa ja kuinka paljon se lisäsi turistien Ouluun jättämiä rahoja. Kai se jo nyt on selvillä, vaikka helmitaululla laskettaisiinkin?
Nettiin jää aina jälki. Jos kirjoittaa Facebookissa omalla nimellään "sutta ja sekundaa"tai on ostamassa mariskoolin, jää jälki, eikä pois saa. Monesti siitä ln hyötyä joillekin.
Näinä päivinä kun ne tahtoo pyöriä, ne kansainväliset yhteydet
:)