En mä koskaan

Sulle kertonut sitä että se matsi ei ollut pelkästään kavermatsi. Olet tajuttoman kaunis. Ei mulla muuta.
5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meneekö ihan taju?

Äänestä
  • 😜

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    😜

    Mistä kohtaa

    Äänestä

Luulis nyt kuitenkin olevan muuta vielä. Kun kerran aloittikin niin kerro kunnolla.

Äänestä

Näin kolmen vuoden jälkeen uskon kyllä tuon helposti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sulle kertonut sitä että se matsi ei ollut pelkästään kavermatsi. Olet tajuttoman kaunis. Ei mulla muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu