Mies vastaa edes hyväntekeväisyyden vuoksi mulle

Täällä jotain……..
24194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat
Anonyymi00001

1Äänestä
  • Hyvä alku. Siitä sitten suurempiin tekoihin.

    2Äänestä

  • Ooks poitsu miettiny kun gubelle sutkauttelet huomiota keräten, miksi sisältö katoaa välillä? Saattaa nääs liittyä sivun päivitykseen kikakika

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ooks poitsu miettiny kun gubelle sutkauttelet huomiota keräten, miksi sisältö katoaa välillä? Saattaa nääs liittyä sivun päivitykseen kikakika

    Huomenta, yypee.

    Äänestä


  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Huomenta, yypee.

    Jaha, taas tämä noia. Hyökkää vaikka tämän päämajan suuntaan sitten

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Jaha, taas tämä noia. Hyökkää vaikka tämän päämajan suuntaan sitten

    Sinnepä sinne. Myös.

    Äänestä

Hyvää yötä akalle!

Äänestä
  • Akalle?! 😳

    Äänestä

Hyvää yötä

Äänestä

Täällä on monta miestä. Be more specific.

Äänestä
  • Tää on kato se huonoitsetuntoinen mies, joka kirjoittelee itselleen naisia tahallisen daijusti esittäen. Heti on komeammat kasvot ja pidempi pilli kun vähän performoi. T naiselta

    Äänestä

Olet söpö😍

Äänestä

Moro muijalle!

Äänestä

Kenelle kirjoitat? Kuka olet?

Vai kalastatko kehuja vain ihan keneltä tahansa mieheltä? 🙄

Äänestä
  • Taasko sinun rampant rage alkaa naista tahallisen dorkasti esittävälle äijälle? Olet moskaa. T naiselta

    Äänestä

  • Sinulla taitaa setä olla hyvin juvenaali mieli

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Sinulla taitaa setä olla hyvin juvenaali mieli

    Vihhaan tuota mulukkua.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Taasko sinun rampant rage alkaa naista tahallisen dorkasti esittävälle äijälle? Olet moskaa. T naiselta

    Ja heti aamusta täällä sössöttämässä. Eikö sulla ole oikeata elämää?

    Äänestä

32% SPR:ää, 44% taskulamppua ja 24% Pasilan arvia. Kuulemma.

Äänestä

Sovitaanko tänään tapaaminen?

Äänestä

Tiedän että se mies kaipaa mua oikeasti. En loukkaisi häntä tämmöisillä viesteillä.

Äänestä

Jotain.

Äänestä

mies vastaa nyt: Hyvää loppuelämää tuntematon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täällä jotain……..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu