Tähän alotukseen on hyvä lopettaa

Ota se orion juttu pikemminki sil et miten yksityiskohtaseks kaikki menikää
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Elämä on vaan niin tylsistynyt että alkaa niilläkin hetkillä muistaa mitä pöydän päällä oli minkälaisilla ei oo mitään arvoa. Kunhan joutava kerkii ajatella 😱

Äänestä
  • Musta et kyl mitää varasta saa tehtyä, vaikka kamus toisin väittäiski. -sivu

    Äänestä

Lopeta mitä sitten lopetatkaan.
Olis ehkä sun aiheellista selvittää pari juttua jonkun kanssa.
Maanantaina viimeistään noi kaikki on poliisilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ota se orion juttu pikemminki sil et miten yksityiskohtaseks kaikki menikää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu