Mies, joka on kohdalleni sattunut. Oikeastaan liian hyvä, jos rehellisiä ollaan. Sinun paikkaasi ei kukaan vie, vaikka elämän polkumme eivät enää kohtaisikaan.
Vastaukset 19
- Anonyymi00001UUSI
Kyllä parempia tulee. Kukaan ei ole paras, kun parisuhteista ja kumppaneista puhutaan.
Pahoittelut kuitenkin että teidän suhde on kariutunut.- Anonyymi00002UUSI
Ps. Kun on hyvä taustalla, tietää millainen suhte tai henkilö on hyvä. Ei tule enää tyydyttyä huonoihin. Näin on käynyt itsellä.
- Anonyymi00003UUSI
Ihmisisissä on hirvittävän suuria eroja, joten on lottovoitto löytää sopiva ihminen.
- Anonyymi00006UUSI
Miksi pitäisi tulla enää ketään, kun siihen ei ole mitään tarvetta! Eikö vanhempi nainen saa elää omassa rauhassa!!
- Anonyymi00013UUSI
Suhde ei ole kaatunut mihinkään. Rakastamme toisimme ja se ei ulkopuolisille kuulu
- Anonyymi00017UUSI
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ps. Kun on hyvä taustalla, tietää millainen suhte tai henkilö on hyvä. Ei tule enää tyydyttyä huonoihin. Näin on käynyt itsellä.
Etkö saa häntä enää?
- Anonyymi00004UUSI
Miksi polkumme ei kohtaisi enää? Kaikki on mahdollista. Mehän ollaan vasta alussa.
- Anonyymi00007UUSI
Minulla ei ole mitään tarvetta tutustua enää keneekään!
- Anonyymi00010UUSI
Joku täällä sotkee... Tietysti haluan vain Sinut Kulta Rakkaani
- Anonyymi00005UUSI
Mä haluan sut.
- Anonyymi00009UUSI
Niin mäkin sut❤️💫 sivusta
- Anonyymi00008UUSI
Ei hyvä mies naisille kelpaa, elämässä pitää olla jännitystä. Hamppareiden jälkeen kuolataan. Usko siihen että pystyy muuttamaan muuttamaan toista on luja. Sitten ihmetellään miksi ei tämä toimi.
- Anonyymi00014UUSI
Vai voisiko olla, ettet ollut kumppaniesi mielestä yhtä täydellisyyttä hipova paketti, kuin uskoit itse olevasi?
- Anonyymi00015UUSI
Anonyymi00014 kirjoitti:
Vai voisiko olla, ettet ollut kumppaniesi mielestä yhtä täydellisyyttä hipova paketti, kuin uskoit itse olevasi?
Ilmeisesti et ole lukenut naisten vaatimuslistoja nettitreffi sivustoilla?
- Anonyymi00016UUSI
Anonyymi00015 kirjoitti:
Ilmeisesti et ole lukenut naisten vaatimuslistoja nettitreffi sivustoilla?
Helppo se on toiselle vaatimuksia laittaa, itsestä ei ole niin väliä juu.
- Anonyymi00011UUSI
Ootko varma että ei oo "liian hyvä" ja osoittautuukin narsistiksi?
- Anonyymi00019UUSI
Niin, tai sitten itselleen kirjoitteleva äijä, eli aapee omaa näitä piirteitä. T naiselta
- Anonyymi00012UUSI
Kannattaisiko sun kertoa tälle miehelle?
- Anonyymi00018UUSI
Eikö millään muka mene jakeluun, että tämä itseään räikeän läpinäkyvästi jalustalle nostava aapeeäijä on todellakin mies? Eikö tämä teksti voisi olla aapeeäijän banaalia sanastoa lainatakseni sarjassamme liian hyvää ollakseen totta tai sen semmoista.. 🙄
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 382221
- 56726
- 41701
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne71532- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6487Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16484Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh24479