Onko Sami taloista kokemuksia

Tontti kiikarissa ja hinta-laatusuhde mielessä, Minkälaisia kokemuksia on Sami taloista, mitä hintaluokkaa talonosalta, ja löytyykö Samin kautta valmiiksi asti rakennuttajien kokemuksia?
2812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olin muutama vuosi sitten tekemässä noita Sami-taloja, siis kasasin elementtejä ja ristikoita tehtaalla, minun mielestä rakenne oli ainakin silloin järkevä ja toimiva.
Hinta-asioista en tiedä, mutta jos on edullinen niin varmasti varteenotettava vaihtoehto.

Äänestä
  • joo,meillä samitalo, kokonaisuus hyvä,hinta-laatusuhde erinomainen, tuli halvemmaksi mm kuin kastelli tai vaajatalo mutta laadusta ei tingitty,vaan samoilla varustuksilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


malttamaton kirjoitti:

Tontti kiikarissa ja hinta-laatusuhde mielessä, Minkälaisia kokemuksia on Sami taloista, mitä hintaluokkaa talonosalta, ja löytyykö Samin kautta valmiiksi asti rakennuttajien kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu