Narsisti ei kykene

Rauhalliseen ja autenttiseen elämään. Narsisti on sisimmässään katkera ja kateellinen ihminen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Narsistin elämä on vaikeaa ja kärsimystä. Ei nauti elämästään.

Äänestä

Aloittaja ei kykene mihinkään.

Äänestä

Elämällä täytyy olla suuret toleranssit että se on ylipäätään mahdollista, narsismi edustaa sitä yhtä reunaa.

Äänestä
  • Iso-Iitakin jo sanoi, hankaa sitä narsismin puoleista reunaa myös.

    Äänestä

Minä kykenen rauhallisesti ja autenttisesti panemaan paljaalla! ☝️😀

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rauhalliseen ja autenttiseen elämään. Narsisti on sisimmässään katkera ja kateellinen ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu