Kenestä mies

Oikeasti tykkäät, ei susta saa selkoa. Vai kiinnostaako jokainen?
26332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Kaikenikäiset käy 😃

2Äänestä
  • ok.

    Äänestä

  • No se on jo huomattu 😂
    Haluaisin vastauksen samaan kuin mitä aloittaja kysyi. Miksi et tunnusta palstalla välittämistäsi kuten kasvotusten? Täällä silti olet.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    No se on jo huomattu 😂
    Haluaisin vastauksen samaan kuin mitä aloittaja kysyi. Miksi et tunnusta palstalla välittämistäsi kuten kasvotusten? Täällä silti olet.

    Älä naura 😡

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Älä naura 😡

    Tää ei ollut sulle

    Äänestä

Ei ole kiinnostanut kuin vain yksi ainoa oikea. Mikä siinä on niin epäselvää? Ollaan oltu yhdessäkin.

Äänestä
  • Lirkuttelet muillekin.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Lirkuttelet muillekin.

    En ole lirkutellut yhtään kellekään. Täällä sekoitat muiden kirjoitukset minun tekemiksi... Se ei ole kiva juttu.

    Äänestä

se on sit suht vtun spessu nykyään rakas… oon niin halukas usein…

Äänestä

kun vähän kosketat sinne

Äänestä

Kaipaan ekaa tytsy ystävää

Äänestä
  • ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

    Äänestä

Ei kiinnosta kukaan.

Äänestä
  • Mitä täällä teet, jos ei kiinnota kukaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Mitä täällä teet, jos ei kiinnota kukaan?

    Kiinnostaa yksi R.

    Äänestä

Hyvin yksinkertaista. Jos ollaan rehellisiä. Ihmisistä voi kyllä tykätä etukäteen, mutta tykkääminen on merkityksellinen suhdemielessä vain jos tapaaminen ja tutustuminen tapahtuu, vain siinä vaiheessa voidaan realistisesti sanoa kenestä tykkää. Eikä pidä nähdä punaista jos pitää useita ihmisiä mielenkiintoisina, niinhän ihan kuka tahansa muukin voi pitää. Vastaus on siis, vain kohtaaminen ja tutustuminen voi antaa tähän lopullisen vastauksen.

1Äänestä

Olen useammasta ollut kiinostunut, mutta kukaan ei ole minusta. 😢

Äänestä

Älä huoli, tykkään vain sinusta.

3Äänestä
  • Ihanaa! Niin mäkin vaan susta ❤️

    1Äänestä

Jos tämä olisi minulle, kertoisin etten halua suhdetta enää koskaan kenenkään kanssa! Ja siihen ei tule muutosta koskaan! Olen nauttinut yksin olemisesta aivan valtavasti ja sen olevan juuri minun näköistä elämää! Ja ystävyyssuhde vain muutaman vuoden ikäerolla!

Äänestä

Ihanan kuumasta Noorasta jonka näin reilu tunti sitten

Äänestä

Kaikki pimpalliset käy.

Äänestä

Vain yksi.

Äänestä

Vuodet vaipuivat unohdukseen, usva peitti maan, ihmiset muuttuivat, heidän oli hyvä olla.

Äänestä

Pikkuakasta.

Äänestä

Ne jotka kiinnostaa, ei kiinnostu minusta. Ne jotka kiinnostuu minusta, ei kiinnosta. 🤷

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oikeasti tykkäät, ei susta saa selkoa. Vai kiinnostaako jokainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu