Mikä tummissa viehättää

Persut tunnetaan siitä, että tuovat maahan kumppaneita Afrikasta.
Jopa johtavassa asemassa olevia persuja ovat näin tehneet.
Miksi?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Noku Suomessa ei myyä mustaa makkaraa kovana .

Äänestä

Niillä kun on melkoisen iso varustus. Mutta haluavat ne itselleen, eikä muille. Itsekkyys.

Äänestä

Perinteinen suomalainen mies on huono niin matu se täytyy olla .

Äänestä
  • Tähän koko rasismi taitaa pohjimmiltaan perustua, alhaiseen itsetuntoon. Sitten syytetään vasemmistoa jotenkin suomalaisten vihaamisesta tai polkemisesta, vaikka oikeasti kyse on vain syvästä itsevihasta.

    Äänestä

Musta patukkaa maistunee paremmalta.

Äänestä

Viharakkaussuhde on parasta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Persut tunnetaan siitä, että tuovat maahan kumppaneita Afrikasta.
Jopa johtavassa asemassa olevia persuja ovat näin tehneet.
Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu