haluaisin tietää kokevatko miehet ison klitoriksen epähaluttavana? Itselläni on todella iso, näkyy häppäreiden välistä, on useita senttejä... Inhottaako se miehiä?
miehille kysymys klitoriksesta
liian iso
1914090
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
niin, että muistaakseni se on aina ollut aika iso, en tiedä johtuuko siitä että masturboin todella usein ja aloitin jo ennen kouluikää kyseisen puuhan..??
Ei minuu ainakaan haittaa.. kuulostaa ja varmaan myös näyttää tosi kiihottavalta..
Sen täytyy olla varmasti ihana!!
Saisipa sen suuhuni.....nami!
isoa klittaa on kiva imeä ja on kiihoittavan näköinen kun pilkistää häppäreiden välistä
voi vittu ku ois omallakin emännällä iso klitoris,ne on tosi kiihottavan näköisiä.
kai se suurin homma siinä klitoriksessa on sen löytyminen ollut tähän mennessä.
...Ei todellakaan! Iso klitta on parasta, mitä naisella voi olla!
voi mys käydä näin.eräs rouva menileikuuttamaan kyseiset läpykät,herättyään pöydällä oli 3ruusua,nainen kyselee kenelälie ruusut.johon hoitaja vastaa.yksi leikkaavalta lääkäriltä yksi mihetänne,ja kolmas,lapualta joku mies, hänsai uudet korva.
semmosia kenellä on tosi,siis tosi isoklitoris,meinaan yli 5Cm.hupusta niin sitä sanotaan hermafrodiksi.aiheesta kyl löytyy linkkejä kookkelin kautta mut eipä oikein mikään voi olla kiihottavampaa kuin housujen alle laitettu käsi ja siellä on se naisen herkku.
Ehdottomasti mitä isompi tiettyyn rajaan asti niin se on mahtavinta,
Montakos Centtiä sinulla pilkottaa hupun alta?
jotka haaveilee transuista..
Kiva ois semmosta pientä piliä imeskellä ja samalla vähä tissiä puristaa.
Myöntäkää nyt edes itsellenne tää tosiasia.
Itse haluun naisen naisena, eikä mitään pikkupippelin kokoisella klitalla varustettua.
se olisi kyllä nähtävä. Joko luonnossa tai kuvina. Sitä voisi, jos kuvata aijot, hieman öljytä ennen kuvaamista. Lisäksi jos hieman hieroisit sitä, jotta erottuuu selvästi.
Lisäksi olisi saatava ns. kielituntuma.
Höpölöpö, tottakai on hyvä, muttei välttämätön, eikä ainakaan monien mielestä. Sama kuin pieni nenä vastaan iso nenä, toiset tykkää toiset ei.
No eipä ole vielä koskaan tullut ainakaan minulle vastaan klitorista joka olisi liian iso ;). Onhan sellaista kiva nuollakin kun ei tarvitse arvailla että onkohan se nyt toi nipukka.
Mulla se on ollut iso ihan pienestä saakka. Muistan kuinka jo ihan pienen pienenä tyttönä häpesin sitä! Ala-asteella yksi hyvä ystäväni kysyi minulta miksi minulla on erilainen pimppi kuin muilla. Siitä asti on traumat olleet! Häpeän itseäni.
Kyllä sitä moni nainen karehtii. Haluaisivat itelleenkin sellaisen,mutta minkäs teet.Clitoris heillä on niin pieni,ettei sitä löydä miehetkään.
pimppi, mitä ei muilla ollutkaan.
ei ei ei. se on kuin minikikkeli mikä sieltä kurkistaa. pornoleffojen aiheuttama ihannekuva monilla miehillä. tosi naisella on sopiva joka kyllä löytyy kun hieman viitsii vilkasta.
homomiehiä vois inhottaa?
Ensin nuolisin ja kiihottaisin sitä pitkään ja sit jatkaisin sen kiihotusta ympärileikatulla kalulla ennenkuin liukuisin sisään.