kirjoittajat ja jutut.
Tosi ikävä palsta ja
Anonyymi-ap
12125
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olen samaa mieltä tästä. 🐒
Ei me olla sua hauskuuttamassa täällä. Palstan nimikin on ikävä. Kirjoitusten kuuluukin olla ikäviä. Vaihda sellaiselle palstalle jossa kirjoitukset ovat sinulle sopivampia.
https://keskustelu.suomi24.fi/harrastukset/esittava-taide/tanssi
On. Terveisin Taivaansininen piippalakki apena
minun mielesräni ovsr aika kauniira uehwilija-tyyppisrt6 naisey6 niin
Palstoja täällä on pilvin pimein, ei tarvitse väkisin roikkua yhdessäkään jos ei miellytä.
Kyllähän sitä olettaa, että tv-lehdessä on ne ohjelmatiedot, jos sitä tv-lehtenä markkinoidaan. -sivu
Sivusta: palstan nimi on ikävä!
Niin ja käsittääkseni tarkoittaa kuitenkin sitä, että täällä voi kaivata rakasta ihmistä, jos ei muuta väytää enää ole. Tämä ei ole mikään tinder kuitenkaan, eikä seuranhakupalvelu. 🐒
Tuolla on seksi- / deitti- / sinkkupalsta erikseen
Niin on eikä ne kiinnosta minua. En ole täällä seuraa hakemassa. Vaan kaipaillut yhtä omaa rakasta naista. 🐒
Mitäs tänne tulit!
Ei näissä suhde osioin palstoissa voi kirjoittaa mitään mukavaa enää. Nää saakelin sekopäät tulee kaikkialle.Tännekin nyt pesitynyt joka harhainen mustis nainen ilmeisesti joka luulee tuntevansa kaikki täällä. Sitte tuo ihme gubbeli tyyppi ja stakkausesta paasaaja. En tiedä mitä näistä enää ajatella.