Mahtuisiko kanssasi

Sateenkaarivarjosi alle 💞🫂☔🌈😚😚
8100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En oo homo jos niin luulet ei kannata uskoo kaikkee mitä kuulee

Äänestä

No nytkö sä löysit sen hitön
Sonzan allla pilaversion 🤣🤣🤔
Ei hittto mies
*Repesin *

Äänestä
  • Sorsastuksestas on kuultu paljon muutakin. -sivu

    Äänestä

Ei woketukselle ym hömpälle.

Äänestä

Ei kiitos, friikki.

Äänestä

Käytän sadetakkia.

Äänestä
  • Kerran näin sut sateessa ilman mitään suojia, olit ihan märkä 🤭😸😻 Onneksi oli kesä, tai ehkä alkusyksyä se oli

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kerran näin sut sateessa ilman mitään suojia, olit ihan märkä 🤭😸😻 Onneksi oli kesä, tai ehkä alkusyksyä se oli

    Pikkuhousunsuoja oli😜

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sateenkaarivarjosi alle 💞🫂☔🌈😚😚

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu