Kansssani mitään
Vastaukset 29
- Anonyymi00001
En tiedä kuka oot!?
- Anonyymi00016UUSI
Harvemmin on vain omasta halusta kiinni. Paljon pitää ilmeisesti toista huomioida, että voisi syntyä edes jotain yhteistä kokemaa?
- Anonyymi00002
En todellakaan halua.
Laurille- Anonyymi00012UUSI
Olet vaan mustasukkainen kun esiinnyt täällä toisena.
- Anonyymi00017UUSI
Anonyymi00012 kirjoitti:
Olet vaan mustasukkainen kun esiinnyt täällä toisena.
En esiinny toisena. En ihan oikeasti ole kiinnostunut hänestä.
- Anonyymi00003
Haluampas!
- Anonyymi00004
No en todellakaan.
- Anonyymi00005
Eikö tällä palstalla kaikki halua jotain?
- Anonyymi00006
Kuningattaren kanssa ei ikinä mitään! Se on ymmärrettävä!
- Anonyymi00007
en halua joo sopii paremmin sinulle se s nainen kenen luona aina vierailet
- Anonyymi00022UUSI
Mua vaivaa todella paljon, että kuka sä olet. Epäilys kyllä on. Tiedän, että olette mun seläntakana jotain hommailleet mutta tämä epätietoisuus on syvältä. En ole kenellekkään kuitenkaan mikätään ikävää tehnyt joten koen tilanteen kohtuuttomaksi. Toivon avoimuutta ja rehellisyyttä. Niin ja kyllä hän luonani käy ja vietämme välillä muuallakin aikaa. Olemmehan jonkinlaisessa suhteessa olleet jo pitkään. Kyllä sovimme yllättävän hyvin yhteen vaikka voisi olla vaikea sitä äkkisältään monen uskoa. Onhan tämä tähtiin kirjoitettu. Sitä en voi muuttaa.
- Anonyymi00008
En todellakaan halua, enkä ole koskaan halunnutkaan! Ja tämä oman lapseni ikäiselle!
- Anonyymi00009
Täällä palstalla en anna vastausta.
- Anonyymi00010
Haluaisin kaiken kanssasi.
- Anonyymi00011
Kaikki riippuu sinusta
- Anonyymi00019UUSI
Sinustapas!
- Anonyymi00013UUSI
Ja haluaisin vaikka mitä! Et arvaiskaan.
- Anonyymi00014UUSI
Haluaisin, jotain.
- Anonyymi00015UUSI
Minä haluan ystäväkseni Helsingissä asuvan yksinäisen eläkeläismiehen! Heitä on Helsingissä noin 5000 tuhatta miestä! Ikäluokasta 65-70v miehen, joka myös etsii pelkkää ystävää saman ikäisestä naisesta! Seksiä haluavat miehet eivät kiinnosta!
- Anonyymi00018UUSI
Kaikki tahtoo rakastaa
- Anonyymi00020UUSI
Haluan naisen omaksi mieheksi, mutta välillä herään todellisuuteen ja tajuan olevani liian vaikea rakkauteen ujoiluineni. En odota naisen ikinä minua rakastavan.
- Anonyymi00021UUSI
Ystävyydestä ja työkaveruudesta haaveilin, mutta molempien tunteet pilasi kaiken.
N>M- Anonyymi00027UUSI
Ei se ole "tyttö" myöhäistä vieläkään. M>N
- Anonyymi00023UUSI
En tietenkään. Tarttis ensinnäkin olla sen verran älliä päässä, ettei uskoisi tavoittavansa tuollaisella aloituksella kaivattuansa.
- Anonyymi00024UUSI
Kysyisi suoraan siltä ihmiseltä itseltään
- Anonyymi00025UUSI
Niin, nyt on vaikeaa, naisen kanssa irl-yhteyttä kasvotusten ei toteudu ja miehiä lähinnä inhoan heidän tilanteiden pilaamisen vuoksi. Tulehtunut tilanne.
- Anonyymi00026UUSI
Hänen liikunnallista peppua haluan hyväillä, Kyllä ilman muuta. Tietää miten häntä haluan, tulihan se silloin ilmaistua!
- Anonyymi00028UUSI
Haluan
- Anonyymi00029UUSI
Mitä hyötyä siitä on tänne vastailla?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ampuminen kylpylässä
Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa1052361Kemijärvellä vesionnettomuus
Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as421618- 1151168
Hei, voitko kuunnella
Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu1411149Joku porukka lähtenyt täältä
Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.2321068Costa Rica on tympeän makuinen kahvi
Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain58967- 83894
Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä
Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,55851- 83821
- 55790
Olipa yllätys
Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo215784- 93759
- 41716
On todella ikävää
Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit79668Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?
Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.31627- 58559
- 39545
Onkin niin, että olet hulluna minuun
mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S27529Kai sä mies ymmärrät..
..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast30522Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"
Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin14510