Oon syäny tänää

5 kpl kanan fileit, ranskanperunoit, pakastepitzan, juhlapöydän konvehtei rasian, salmiakkia, jaffaa puoli litraa, litran maitua ja 3 kpl korvapuustei.
471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mihin tarpeeseen syöt tuollaisia
asioita?

Paljonko?

Miksi haluat kertoa, että söit paljon?

Äänestä

Yöks

1Äänestä

Lasagne mernnyt ei muuta krapulaan.

Äänestä

Minä söin aamupalaksi siskonmakkarakeittoa ja iltapalaksi makaroonilaatikkoa sekä perunarieskan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

5 kpl kanan fileit, ranskanperunoit, pakastepitzan, juhlapöydän konvehtei rasian, salmiakkia, jaffaa puoli litraa, litran maitua ja 3 kpl korvapuustei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu