Loimaa ysärillä

Mikä oli se tappelu kun etniset ravintolanpitäjät kyykyttivät loimaan kovia poikia? Joku että muualta tulleet eivät saa kaljaa myydä tai pitää juomabaaria?
2146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ata vs. ventti ja mikkihiirikerho?

Äänestä

Vai oliko jo 2000-luku? No loimaan kovat pojat luikki karkuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä oli se tappelu kun etniset ravintolanpitäjät kyykyttivät loimaan kovia poikia? Joku että muualta tulleet eivät saa kaljaa myydä tai pitää juomabaaria?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu