Oot fyysisesti siellä kaukana ja et varmasti lue palstaa siellä. Telepatiakin ja tunteet tökkii, ainakin positiiviset tunteet. Oon sulle jostain syystä vihainen ja myös itselleni. Jospa joskus saisin tietää mitkä oikeasti olivat aikeesi minua kohtaan. Pilata ja sekoittaa elämäni tavalla tai toisella kun saisit puheillasi minut ihastumaan itseesi ja saisit pönkitystä itsetunnollesi siinä samalla? Nyt olen vain vihainen, surullinen ja pettynyt. Olit ylimääräinen mutka elämässäni vain, häntäheikki.
Pettynyt sinuun mies
Anonyymi-ap
11185
0Äänestä
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kuka haluaa tuollaisen pahansuopaisen naisen itselleen?
Minulta mieheltä
Ehkä pahansuopaisuuteen on hänen kohdallaan syynsä
sovitte upeasti yhteen. näin sen jo silloin. koitan vaan omia sen miehen mutta eihän se niin mene. annoin hänet sinulle, 🫶
Koitat omia? No se on todellakin huomattu. Mukava lipsautus. Tykkään. No oletpa kiva kun silti ”annat” hänet minulle. Eiköhän hän itse tee aikuisena miehenä omat päätöksensä asioita mutta kiitos silti armollisuudestasi teidän majesteettinen ylhäisyytenne. Olet varmaankin se joka tietää kaikkien puolesta kaiken ja kaikkien asiat paremmin kuin he itse ja tietää mitä muiden pitää tehdä paitsi taisit jälleen erehtyä kuka kirjoittaa täällä kenelle. Huti meni jälleen.
Ei se mitään
M
Miksi olet vihainen minulle? Tän päivänen ei liity sinuun. Haluan hemmotella sinua ja ottaa sinut itselleni.
Hyvä olet puhumaan ja sanomaan, mutta sanat ja teot on täysin ristiriidassa keskenään. Ja kun tilanne on jo muutenkin niin hankala niin ei vain mulla jaksaminen riitä enää
Miten on muka ristiriidassa? Olisit tullut sinne kun kysyin sinua.
Älä huoli telepatia toimii ainakin täällä suunnassa ja edelleen sinua odotan
Olet ymmärtänyt oikein.
Edelleen odottelee häntäheikkiä.