Melkein selvinnyt????

Lääkehoito ja erilaiset terapiat, sekä pitkäaikainen sairastaminen on opettanut elämään tämän sairauden kanssa. Lue lisää:

http://kotisivu.dnainternet.net/muhojuha/
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi tunget mainoksiasi tälle palstalle, hankkiiko sillä hyvin?

Äänestä
  • Ihan selvältä matkailumainokselta vaikuttaa, mutta onko tämä oikea foorumi - mainostaa...?

    Mielenterveyspalveluista ja terapioista on kokemusta ja voin sanoa, että ei ole yhtään parempaa kuin maakunnassakaan...
    Jos on kuitenkin syntyperäistä savolaista huumorintajua omasta takaa eikä kysele liikoja vaan ottaa mukisematta lääkkeensä, voi olla että elämä sujuu sairaudenkin kanssa.
    Oma kuuden vuoden periodi "hoitoneen" oli surkeinta aikaa ja olen onnellinen, että sitä ei kestänyt kauempaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jusu kirjoitti:

Lääkehoito ja erilaiset terapiat, sekä pitkäaikainen sairastaminen on opettanut elämään tämän sairauden kanssa. Lue lisää:

http://kotisivu.dnainternet.net/muhojuha/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu