Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuinka usein?

Kuinka usein normaalisti masturboitte. Miehet ja Naiset. Entä mikä ohjelma TV:ssä on sellainen jota katsellessanne joskus masturboitte, enkä tarkoita nyt mitään erityisiä seksiohjelmia,vaan aivan tavallisia sarjoja ti muita ohjelmis?
83601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

yleensä tuo, joskus enemmänkin, siis päivässä!

Äänestä
  • Sama täällä dildoa illal ja muute sormil useestipäivässä 3-5kertaa...Onko muita ja mistä löydän seksipedon oman???

    Äänestä

  • narttu30v kirjoitti:

    Sama täällä dildoa illal ja muute sormil useestipäivässä 3-5kertaa...Onko muita ja mistä löydän seksipedon oman???

    Tässä on ainakin yksi 24v. seksipeto mies. Masturboin monta kertaa päivän aikana. Aamulla kerran ja illalla kerran vähintään. Jos minulla on enemmän aikaa, masturboin yhteen menoon monta tuntia ilman laukeamista. Nostatan itseni huipulle ja taas hilliten. Joskus laukean montakin kertaa päivän aikana, riippuen fantasioistani. Masturbointi on oiva keino stressin lievittämiseen ja ajan tappamiseen.

    Äänestä

  • narttu30v kirjoitti:

    Sama täällä dildoa illal ja muute sormil useestipäivässä 3-5kertaa...Onko muita ja mistä löydän seksipedon oman???

    Miksi ihmeessä tyydyt tekovehkeisiin ja käteesi, kun olisi saatavissa oikeaa munaa. Mistas sinut sitten löytää, joka haluat paljon seksiä ja olet aina valmis rakastelemaan ja nauttimaan kaikenlaisista seksisleikeista sydämen kyllyydestä? Jos saa tarpeeksi seksiä, ei sillon tarvitse masturboida ainakaan usein. Olen parisuhteessa mutta halut on kovat saada vierasta, Saisko sinusta vaikka vakituisen seksipartnerin?

    Äänestä

Yleensä 4-5 kertaa viikossa.

Äänestä

Mä vedän kans 5 kertaa viikossa, joskus tekopillun kanssa ja joskus vasurilla. Mul tulee himo joskus koulussa ja menen vessaan vetää käteen onks tämä normaalia

Äänestä

...joo, sen verran runkkaan, mutta telkkaria en katsele runkatessa. Mitäs sinä DD sitten katsot? Ajankohtaista kakkosta? Uutisia? Kokkisotaa? Aika erikoinen kysymys mielestäni, mutta olisi mielenkiintoista tietää mikä ei-seksi-TV-ohjelma sinua eniten innostaa.

Äänestä

..päivästä...viikonloppusin saatan vetää käteen ehkä kuus tai kaheksan kertaa ja viikolla n viis ta alle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DD kirjoitti:

Kuinka usein normaalisti masturboitte. Miehet ja Naiset. Entä mikä ohjelma TV:ssä on sellainen jota katsellessanne joskus masturboitte, enkä tarkoita nyt mitään erityisiä seksiohjelmia,vaan aivan tavallisia sarjoja ti muita ohjelmis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu