Millä saisin sut

Piristymään ja onnellisemmax
50530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 50

Vanhimmat

Kyllä keksit jotain.

1Äänestä
  • En keksi

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    En keksi

    Et ole keskustelun avaaja ap anonyymi vaan sivusta.

    Äänestä

  • Hyvä mieli tulee jo siitä, kun sanot jotain kivaa, vaikka kuiskaten korvaan, jollet julkisemmin uskalla?

    Äänestä

En hirveästi piristy ennenkö jotain oikeasti tapahtuu tai esim. kuulen kasvotusten että kaipaat minua.

2Äänestä
  • Ei voi kaivata toisten omaa, ei muuta kun sitä samaa raivoamista. Tietty. Miksi roikut vuosiolkulla täällä. Olen sulle vastenmielinen - se on se totuus. Taas samaa tahkon pyöritystä päiväst älä toiseen. Lapsellinen illuusiossa elävä.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ei voi kaivata toisten omaa, ei muuta kun sitä samaa raivoamista. Tietty. Miksi roikut vuosiolkulla täällä. Olen sulle vastenmielinen - se on se totuus. Taas samaa tahkon pyöritystä päiväst älä toiseen. Lapsellinen illuusiossa elävä.

    Mitä sinä hourailet siinä? En kaipaa sinua tai ketään jota pidän vastenmielisenä.

    Äänestä

Tarvitsisin totuuden menneisyydestäni

2Äänestä

No puhelin keskustelun perusteella jos oikein ymmärrät ja tiedän että ymmärrät että puolivuotta on paljon

Äänestä

minä tahtoisin myöskin jututtaa kaikkia :) ihan vaan että miksi piti ihminen sillä tavalla pilata

2Äänestä

No näithän kuinka kookas tapaus on kyseessä, pelkkää tykkäämistä

Äänestä

Esimerkiksi olemalla käyttämättä x:ää ikinä kirjottaessasi.🫩

Äänestä

Minut nainen saa niin iloiseksi kuin tässä maailmassa voin olla, tulemalla vaimokseni, kertomalla minulle säännöllisesti, että olen rakas ja sitten olemalla lempeä vaan ja vierelläni. Mieheltä.

Äänestä
  • Enpä päässyt

    Äänestä

  • Hanki koira.

    Äänestä

Nyt alkaa kaamosmasennus kausi, joka kestää puoli vuotta

Äänestä
  • Tämä on kyllä totta.

    Äänestä

Rakkautta, läheisyyttä, sitoutumista sekä työ joka ei ole niitä mistä olen jo aiemmin kieltäytynyt. Kosmetologian, kampaajameiningit yms. kynsien laittamisen voisi myös unohtaa.

Äänestä

Ei kiinnosta toisten jämät.

2Äänestä
  • "KDC & GVF". T. Gummisetä

    Äänestä

  • Anonyymi00033 kirjoitti:

    "KDC & GVF". T. Gummisetä

    Kai tälläkin epämääräisellä pörrisähkeellä joku funktio on olevinaan. T naiselta kikakika

    Äänestä

Jos oot mies niin halaus ja vitsit toimii aina 💚

Äänestä

Hymy toimii aina!

Äänestä

Se, että porukka tajuaisi ettei minua kiinnosta paskaakaan ryhtyä tekemään tarot luentoja saatika suostua hankkimaan tarothaahkojen palveluita, auttaisi jo suuresti.

Äänestä
  • Jos leikit hakukonetta, ni vaiha työpaikkaa.

    Äänestä

  • Never trust a psychic

    Äänestä

Ei mitenkään.

1Äänestä

Tule iltakahveille ja tuo tullessasi laksatiiveja :D

Äänestä

Se on vain irl.

Äänestä

Luulin että ehdotat jotain muuta

Äänestä

Tikkarin imua?

Äänestä
  • Kulta pieni, kun ei tämäkään asia täällä myötähäpeää herättävästi röhkien sen todemmaksi tule. Harmi homma, kenelle vaan jos joku ns kenttänsä tässäkin suhteessa tuntee. Satuiluun ja fantasiointiin kannattaa keskittyä jatkossakin luuserien makuupussileirillä teltassa

    Äänestä

Kyllä nainen yleensä tietää millä miehensä saa hyvälle päälle, siis jos miestään rakastaa. Muussa tapauksessa ei.

Äänestä

syviä hengityksiä kanssasi,,,.

1Äänestä
  • Tiedätkö jopa miksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00029 kirjoitti:

    Tiedätkö jopa miksi.

    Jaa, no kerropa jos onnin jotain mitä en tiedä?

    Äänestä

Laittamalla viestiä ja pyytämällä kahville ❤️

Äänestä

Lähettämällä valokuvan❤️

1Äänestä

Tulemalla halimaan ja kertomalla että tykkäät... 🤗❤️

Äänestä

jos kökköpäät vaikka tajuaisivat, että fiktiiviset tekstini eivät kuvasta mielipiteitäni tai unelmiani vaan kyseisten tarinoiden hahmojen mielipiteitä ja kokemuksia.

Äänestä
  • Semmosille ois varmaan muitakin kanavia ku oikeitten ihmisten keskustelupalsta.

    1Äänestä

  • Anonyymi00033 kirjoitti:

    Semmosille ois varmaan muitakin kanavia ku oikeitten ihmisten keskustelupalsta.

    Hyvää koko internetin suitsimista sinulle palstaäijän kanssa teutaroiva "vaatimaton" ihmine

    Äänestä

Sillä tiedolla että voit hyvin ja nukut levollista unta 😘

Äänestä

Kyllä sä saat, olet paras!

Äänestä

Pyyhkimällä kaiken pskan pois.Ai niin, sehän ei ole mahdollista.

Äänestä
  • Jos on pyyhkijän sulat savessa niin puhalla?

    Äänestä

Et millään

Äänestä

Yksi vallankumous kts

Äänestä

Eipä niille vaikeille sairauksille mitään voi.
Lääkäri antoi max vuoden...
Luultavasti ne pakolliset myrkkypiikit.

Mahdollisuus vaikuttaa toisen elämään on rajallinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Piristymään ja onnellisemmax

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu