Liekö maailmalla blondeja, jotka viihtyvät kumppareissa?
Kumppariblondeja
Blondifani
184939
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
vanessa ja salkkareiden jenni.
Vanessa on tosi seksikäs niissä mustissa Kontioissa tuolla japanilaisella kumpparisivulla.
Viivi Avellankin on kuulemma nähty valkoisissa Kontion kumppareissa.
Jo pelkkä ajatus Viivistä kumpparit jalassa saa viisarin värähtämään.
Johanna Raunio on ollut kuvissa mustissa Kontioissa.
Nätti TV-kuuluttaja Minna Kuukka on kuulemma liikkunut valkoisissa Kontioissa.
Blondi näyttelijä Mira Kivilä on nähty kumppareissa. Mustat Kontiot olivat jalassa.
Blondi näyttelijä Mira Kivilä on nähty kumppareissa. Olivat mustat Kontiot.
Hyvännäköinen näyttelijä Mira Kivilä on nähty kumppareissa. Olivat mustat Kontiot.
Blondi kukanmyyjätyttö polki punaisella Kontiolla tupakkansa torikivetykseen tänään. Murskasi sen tuusan nuuskaksi kumpparillaan. Arvatkaapa seisoiko?
Laulaja Katri-Helenalla olen nähnyt mustat kumpparit jalassa ja sinisetkin, Kontioita ne olivat.
Edesmennyt Armi Aavikko näkyi joskus mustissa Kontio-kumppareissa.
Harriet Finnellä, nykyisellä lääkärillä, oli nuorempana valkoiset Hai-kumpparit. Nuoriso ei muista sitä TV-sarjaa, jossa hän esiintyi nuorena tyttönä.
Muotitaiteilija Paola Suhonen on blondi ja hänellä on lähes aina kumpparit jalassa ja mustat Kontiot. Mainostaa lehdissäkin kumppareita.
Onkohan tuo Paola "alan" harrastaja noissa kumisaappaissa?
Aika paljon naiset ovat tykästyneet kumppareihin. Paola voisi olla yksi heistä.
Mari Vainio on tämän vuoden OHO-kalenterissa selällään jalat ylhäällä punaisissa kumisaappaissa. Muutenkin hän on kuvassa verhoutunut sadeasuun - ja hattuun. Keräilykamaa. Tämän kanssa on irronnut monet kerrat.
Jos nimi ei heti tule mieleen, niin katsoppa oheisen linkin kuva, jossa Mari on aikalailla niukasti pukeutuneena: (selaa hiukan sivua alaspäin).
http://www.hkt.fi/ohjelmisto/play.mhtml?muna
Mari on kumpparinaisia. Usein mustissa Kontioissa, mutta ei blondi. Ex- missi Kaarina Leskinen liikkui Hai-kumppareissa aikoinaan paljon. Lienee muuttanut Ameriikkaan ja taitaa olla nykyään Jones.